26.08.2026 22:45 North and Central America CONCACAF Leagues Cup 2026/2027

Club América - Columbus Crew Förutsägelser och Speltips

Club América mot Columbus Crew äger rum kl. 22:45 den 26.08.2026.

Club America
Club América
Columbus Crew
Columbus Crew

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Club América vs Columbus Crew som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Matchbet And Totals" och ett förutspått resultat på "Club América, Over 2.5" med odds på +144 från 1 av 1 användare. En annan populär spellinje är "Home Draw Away" med ett "Columbus Crew"-resultat (odds på +418) från 100%.

De mest populära typerna av spel:

Matchbet And Totals
Club América, Over 2.5
100%
1 av 1 tippare
Over/Under 2.75
Over
100%
1 av 1 tippare
Home Draw Away
Columbus Crew
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Club América - Columbus Crew av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Edvaldo 50 (rankad på 301 i total vinst) förutspår 9.8 i vinst genom att satsa 10 på Over (-102) i Over/Under 2.75 insats. CosminM å andra sidan (rankas på 1313), ger ett tips på +817 för 2:0 (Correct Score) genom att satsa 6 för att få en uppskattad vinst på 49.02. Den tredje mest lönsamma tipparen (1344 den här säsongen), uppskattar Lider75 att få 14.4 i vinst genom att satsa 10 på +144 för Club América, Over 2.5 på Matchbet And Totals-marknaden.

Edvaldo 50
Ranking: 301/1272
Vinst: 8.75
Over/Under 2.75
-102 for Over
10/10
Beräknad vinst 9.80
CosminM
CosminM
Ranking: 1313/1272
Vinst: -310.3
Correct Score
+817 for 2:0
6/10
Beräknad vinst 49.02
Lider75
Lider75
Ranking: 1344/1272
Vinst: -398.88
Matchbet And Totals
+144 for Club América, Over 2.5
10/10
Beräknad vinst 14.40
MVP
MVP
Ranking: 1351/1272
Vinst: -418.95
Over/Under 2.5
-128 for Over
10/10
Beräknad vinst 7.80
MVP
MVP
Ranking: 1351/1272
Vinst: -418.95
Home Draw Away
+418 for Columbus Crew
6/10
Beräknad vinst 25.08

JohnnyBets speltips för Club América - Columbus Crew av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Edvaldo 50 (med 1.27% total avkastning) en förutsägelse om att få 9.8 vinst genom att satsa 10 på Over (-102) på Over/Under 2.75-marknaden. Sedan finns det MVP med -2.95% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Over (-128) i Over/Under 2.5. Den beräknade vinsten är 7.8. CosminM (-3.04% avkastning) valde +817 för 2:0 på Correct Score-marknaden. Att satsa 6 ger 49.02 vinst om korrekt.

Edvaldo 50
Ranking: 405/1272
Avkastning: 1.27%
Over/Under 2.75
-102 for Over
10/10
Beräknad vinst 9.80
MVP
MVP
Ranking: 578/1272
Avkastning: -2.95%
Over/Under 2.5
-128 for Over
10/10
Beräknad vinst 7.80
MVP
MVP
Ranking: 578/1272
Avkastning: -2.95%
Home Draw Away
+418 for Columbus Crew
6/10
Beräknad vinst 25.08
CosminM
CosminM
Ranking: 582/1272
Avkastning: -3.04%
Correct Score
+817 for 2:0
6/10
Beräknad vinst 49.02
Lider75
Lider75
Ranking: 898/1272
Avkastning: -12.1%
Matchbet And Totals
+144 for Club América, Over 2.5
10/10
Beräknad vinst 14.40

JohnnyBets speltips för Club América - Columbus Crew från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! CosminM, med en ODI-parameter på 195.08 insatser 6 på oddset +817 för 2:0 på Correct Score-marknaden. Det kan ge en vinst på 49.02. Edvaldo 50 (ODI: 0.98) placerar speltips för att få 9.8 vinst genom att sätta 10 på Over (-102) i Over/Under 2.75 insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: -7.03), Lider75, valde Matchbet And Totals-marknaden genom att gå med en 10-insats på oddset +144 för Club América, Over 2.5, och uppskattade vinsten på 14.4.

CosminM
CosminM
Ranking: 28/1272
ODI: 195.08
Correct Score
+817 for 2:0
6/10
Beräknad vinst 49.02
Edvaldo 50
Ranking: 369/1272
ODI: 0.98
Over/Under 2.75
-102 for Over
10/10
Beräknad vinst 9.80
Lider75
Lider75
Ranking: 1259/1272
ODI: -7.03
Matchbet And Totals
+144 for Club América, Over 2.5
10/10
Beräknad vinst 14.40
MVP
MVP
Ranking: 1391/1272
ODI: -87.26
Over/Under 2.5
-128 for Over
10/10
Beräknad vinst 7.80
MVP
MVP
Ranking: 1391/1272
ODI: -87.26
Home Draw Away
+418 for Columbus Crew
6/10
Beräknad vinst 25.08

Tips med analyser för Club América - Columbus Crew

MVP
MVP
Ranking: 1351/1272
Vinst: -418.95
Over/Under 2.5
-128 for Over
10/10
Beräknad vinst 7.80
Tanto el Club América como el Columbus Crew SC son equipos con una propuesta de estilo marcadamente ofensivo, dinámico y basados en la posesión de la pelota. En los torneos continentales de la Concacaf, ambas escuadras huyen por completo del fútbol defensivo o especulativo, lo que suele garantizar partidos muy vistosos.

De bästa AI-speltipsen på Club América - Columbus Crew

Vilket resultat för Club América - Columbus Crew förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Over i Over/Under 2.75-marknaden, till oddset -102, med en instats av 10, från tipparen Edvaldo 50. Ett bet på 2:0 (+817) i Correct Score-marknaden med en insats av 6 från CosminM är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är Club América, Over 2.5 i Matchbet And Totals-marknaden. Lider75 tippar att göra en insats av 10 till oddset +144.

Over/Under 2.75
-102 for Over
10/10
Beräknad vinst 9.80
Correct Score
+817 for 2:0
6/10
Beräknad vinst 49.02
Matchbet And Totals
+144 for Club América, Over 2.5
10/10
Beräknad vinst 14.40
Over/Under 2.5
-128 for Over
10/10
Beräknad vinst 7.80
Home Draw Away
+418 for Columbus Crew
6/10
Beräknad vinst 25.08

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Club América och Columbus Crew. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Columbus Crew (odds på +418). En seger för Club América (-149) har samlat 0% av rösterna, där 0% förutspår oavgjort (+276).

1 0%
X 0%
2 100%
Förutsägelse:
Odds +817 för Club América 2:0 Columbus Crew

Club América vs Columbus Crew Speltips

Tips 1:
Odds -102 för Over (Over/Under 2.75)
Tips 2:
Odds +144 för Club América, Over 2.5 (Matchbet And Totals)
Spela ansvarsfullt