27.07.2026 18:40 United States MLB 2026

Detroit Tigers - Baltimore Orioles Förutsägelser och Speltips

Detroit Tigers mot Baltimore Orioles äger rum kl. 18:40 den 27.07.2026.

Detroit Tigers
Detroit Tigers
Baltimore Orioles
Baltimore Orioles

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Detroit Tigers vs Baltimore Orioles som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Detroit Tigers" med odds på -116 från 1 av 1 användare. En annan populär spellinje är "Asian Handicap (-1.5)" med ett "Detroit Tigers (-1.5), money back on draw"-resultat (odds på +175) från 100%.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Detroit Tigers
100%
1 av 1 tippare
Asian Handicap (-1.5)
Detroit Tigers (-1.5), money back on draw
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Detroit Tigers - Baltimore Orioles av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, The Solitary King (rankad på 8 i total vinst) förutspår 17.5 i vinst genom att satsa 10 på Detroit Tigers (-1.5), money back on draw (+175) i Asian Handicap (-1.5) insats. mich81 å andra sidan (rankas på 2159), ger ett tips på -116 för Detroit Tigers (Home Away) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 8.6.

The Solitary King
The Solitary King
Ranking: 8/2008
Vinst: 280.35
Asian Handicap (-1.5)
+175 for Detroit Tigers (-1.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.50
mich81
mich81
Ranking: 2159/2008
Vinst: -2383.02
Home Away
-116 for Detroit Tigers
10/10
Beräknad vinst 8.60

JohnnyBets speltips för Detroit Tigers - Baltimore Orioles av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger The Solitary King (med 11.03% total avkastning) en förutsägelse om att få 17.5 vinst genom att satsa 10 på Detroit Tigers (-1.5), money back on draw (+175) på Asian Handicap (-1.5)-marknaden. Sedan finns det mich81 med -7.25% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Detroit Tigers (-116) i Home Away. Den beräknade vinsten är 8.6.

The Solitary King
The Solitary King
Ranking: 419/2008
Avkastning: 11.03%
Asian Handicap (-1.5)
+175 for Detroit Tigers (-1.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.50
mich81
mich81
Ranking: 1000/2008
Avkastning: -7.25%
Home Away
-116 for Detroit Tigers
10/10
Beräknad vinst 8.60

JohnnyBets speltips för Detroit Tigers - Baltimore Orioles från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! The Solitary King, med en ODI-parameter på 650.93 insatser 10 på oddset +175 för Detroit Tigers (-1.5), money back on draw på Asian Handicap (-1.5)-marknaden. Det kan ge en vinst på 17.5. mich81 (ODI: 434.26) placerar speltips för att få 8.6 vinst genom att sätta 10 på Detroit Tigers (-116) i Home Away insats.

The Solitary King
The Solitary King
Ranking: 7/2008
ODI: 650.93
Asian Handicap (-1.5)
+175 for Detroit Tigers (-1.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.50
mich81
mich81
Ranking: 13/2008
ODI: 434.26
Home Away
-116 for Detroit Tigers
10/10
Beräknad vinst 8.60

De bästa AI-speltipsen på Detroit Tigers - Baltimore Orioles

Vilket resultat för Detroit Tigers - Baltimore Orioles förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Detroit Tigers (-1.5), money back on draw i Asian Handicap (-1.5)-marknaden, till oddset +175, med en instats av 10, från tipparen The Solitary King. Ett bet på Detroit Tigers (-116) i Home Away-marknaden med en insats av 10 från mich81 är AI:s andra favorit.

Asian Handicap (-1.5)
+175 for Detroit Tigers (-1.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.50
Home Away
-116 for Detroit Tigers
10/10
Beräknad vinst 8.60

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Detroit Tigers och Baltimore Orioles. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Detroit Tigers (odds på -116). Medan en seger för Baltimore Orioles (-101) har samlat 0% av rösterna.

1 100%
2 0%

Detroit Tigers vs Baltimore Orioles Speltips

Tips 1:
Odds +175 för Detroit Tigers (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5))
Spela ansvarsfullt