27.09.2026 04:00 • Bulgaria • ITF W50 Plovdiv 2026

Elizara Yaneva - Ane Mintegi Del Olmo Förutsägelser och Speltips

Elizara Yaneva mot Ane Mintegi Del Olmo äger rum kl. 04:00 den 27.09.2026.

Elizara Yaneva
—
Ane Mintegi Del Olmo

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Elizara Yaneva vs Ane Mintegi Del Olmo som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Ane Mintegi Del Olmo" med odds på +137 från 1 av 2 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Ane Mintegi Del Olmo
50%
1 av 2 tippare

JohnnyBets speltips för Elizara Yaneva - Ane Mintegi Del Olmo av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Zhubiitis (rankad på 1776 i total vinst) förutspår 4.2 i vinst genom att satsa 10 på Elizara Yaneva (-238) i Home Away insats. abreujg78 å andra sidan (rankas på 1805), ger ett tips på +137 för Ane Mintegi Del Olmo (Home Away) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 13.7.

Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 1776/1684
Vinst: -1476.62
Home Away
-238 for Elizara Yaneva
10/10
Beräknad vinst 4.20
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1805/1684
Vinst: -27902.1
Home Away
+137 for Ane Mintegi Del Olmo
10/10
Beräknad vinst 13.70

JohnnyBets speltips för Elizara Yaneva - Ane Mintegi Del Olmo av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Zhubiitis (med -3.77% total avkastning) en förutsägelse om att få 4.2 vinst genom att satsa 10 på Elizara Yaneva (-238) på Home Away-marknaden. Sedan finns det abreujg78 med -18.55% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Ane Mintegi Del Olmo (+137) i Home Away. Den beräknade vinsten är 13.7.

Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 768/1684
Avkastning: -3.77%
Home Away
-238 for Elizara Yaneva
10/10
Beräknad vinst 4.20
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1306/1684
Avkastning: -18.55%
Home Away
+137 for Ane Mintegi Del Olmo
10/10
Beräknad vinst 13.70

JohnnyBets speltips för Elizara Yaneva - Ane Mintegi Del Olmo från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Zhubiitis, med en ODI-parameter på -53.37 insatser 10 på oddset -238 för Elizara Yaneva på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 4.2. abreujg78 (ODI: -32174.9) placerar speltips för att få 13.7 vinst genom att sätta 10 på Ane Mintegi Del Olmo (+137) i Home Away insats.

Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 1711/1684
ODI: -53.37
Home Away
-238 for Elizara Yaneva
10/10
Beräknad vinst 4.20
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1803/1684
ODI: -32174.9
Home Away
+137 for Ane Mintegi Del Olmo
10/10
Beräknad vinst 13.70

De bästa AI-speltipsen på Elizara Yaneva - Ane Mintegi Del Olmo

Vilket resultat för Elizara Yaneva - Ane Mintegi Del Olmo förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Elizara Yaneva i Home Away-marknaden, till oddset -238, med en instats av 10, från tipparen Zhubiitis. Ett bet på Ane Mintegi Del Olmo (+137) i Home Away-marknaden med en insats av 10 från abreujg78 är AI:s andra favorit.

Home Away
-238 for Elizara Yaneva
10/10
Beräknad vinst 4.20
Home Away
+137 for Ane Mintegi Del Olmo
10/10
Beräknad vinst 13.70

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Elizara Yaneva och Ane Mintegi Del Olmo. Den bästa förutsägelsen, med 50% av rösterna, är en vinst för Ane Mintegi Del Olmo (odds på +137). En seger för Elizara Yaneva (-238) har samlat 50% av rösterna.

1 50%
2 50%

Elizara Yaneva vs Ane Mintegi Del Olmo Speltips

Tips 1:
Odds -238 för Elizara Yaneva (Home Away)
Spela ansvarsfullt