25.10.2026 09:10 • Austria • ATP Vienna 2026

Fabian Marozsan - Tomas Machac Förutsägelser och Speltips

Fabian Marozsan mot Tomas Machac äger rum kl. 09:10 den 25.10.2026.

Fabian Marozsan
—
Tomas Machac

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Fabian Marozsan vs Tomas Machac som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Tomas Machac" med odds på -238 från 2 av 3 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Tomas Machac
67%
2 av 3 tippare
Correct Score
0:2
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Fabian Marozsan - Tomas Machac av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Calde13 (rankad på 1417 i total vinst) förutspår 10.3 i vinst genom att satsa 10 på 0:2 (+103) i Correct Score insats. gergi1505 å andra sidan (rankas på 2015), ger ett tips på +195 för Fabian Marozsan (Home Away) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 19.5. Den tredje mest lönsamma tipparen (2058 den här säsongen), uppskattar drdzo att få 4.3 i vinst genom att satsa 10 på -233 för Tomas Machac på Home Away-marknaden.

Calde13
Calde13
Ranking: 1417/1985
Vinst: -57.44
Correct Score
+103 for 0:2
10/10
Beräknad vinst 10.30
gergi1505
gergi1505
Ranking: 2015/1985
Vinst: -944.6
Home Away
+195 for Fabian Marozsan
10/10
Beräknad vinst 19.50
drdzo
drdzo
Ranking: 2058/1985
Vinst: -1677.3
Home Away
-233 for Tomas Machac
10/10
Beräknad vinst 4.30
Antonhundballl
Antonhundballl
Ranking: 2082/1985
Vinst: -2783.04
Home Away
-238 for Tomas Machac
10/10
Beräknad vinst 4.20

JohnnyBets speltips för Fabian Marozsan - Tomas Machac av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger gergi1505 (med -4.93% total avkastning) en förutsägelse om att få 19.5 vinst genom att satsa 10 på Fabian Marozsan (+195) på Home Away-marknaden. Sedan finns det Calde13 med -4.96% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för 0:2 (+103) i Correct Score. Den beräknade vinsten är 10.3. Antonhundballl (-7.44% avkastning) valde -238 för Tomas Machac på Home Away-marknaden. Att satsa 10 ger 4.2 vinst om korrekt.

gergi1505
gergi1505
Ranking: 1004/1985
Avkastning: -4.93%
Home Away
+195 for Fabian Marozsan
10/10
Beräknad vinst 19.50
Calde13
Calde13
Ranking: 1007/1985
Avkastning: -4.96%
Correct Score
+103 for 0:2
10/10
Beräknad vinst 10.30
Antonhundballl
Antonhundballl
Ranking: 1170/1985
Avkastning: -7.44%
Home Away
-238 for Tomas Machac
10/10
Beräknad vinst 4.20
drdzo
drdzo
Ranking: 1176/1985
Avkastning: -7.59%
Home Away
-233 for Tomas Machac
10/10
Beräknad vinst 4.30

JohnnyBets speltips för Fabian Marozsan - Tomas Machac från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Antonhundballl, med en ODI-parameter på 2439.74 insatser 10 på oddset -238 för Tomas Machac på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 4.2. Calde13 (ODI: 0.31) placerar speltips för att få 10.3 vinst genom att sätta 10 på 0:2 (+103) i Correct Score insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: -789.32), gergi1505, valde Home Away-marknaden genom att gå med en 10-insats på oddset +195 för Fabian Marozsan, och uppskattade vinsten på 19.5.

Antonhundballl
Antonhundballl
Ranking: 3/1985
ODI: 2439.74
Home Away
-238 for Tomas Machac
10/10
Beräknad vinst 4.20
Calde13
Calde13
Ranking: 629/1985
ODI: 0.31
Correct Score
+103 for 0:2
10/10
Beräknad vinst 10.30
gergi1505
gergi1505
Ranking: 2074/1985
ODI: -789.32
Home Away
+195 for Fabian Marozsan
10/10
Beräknad vinst 19.50
drdzo
drdzo
Ranking: 2077/1985
ODI: -967.99
Home Away
-233 for Tomas Machac
10/10
Beräknad vinst 4.30

De bästa AI-speltipsen på Fabian Marozsan - Tomas Machac

Vilket resultat för Fabian Marozsan - Tomas Machac förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på 0:2 i Correct Score-marknaden, till oddset +103, med en instats av 10, från tipparen Calde13. Ett bet på Fabian Marozsan (+195) i Home Away-marknaden med en insats av 10 från gergi1505 är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är Tomas Machac i Home Away-marknaden. drdzo tippar att göra en insats av 10 till oddset -233.

Correct Score
+103 for 0:2
10/10
Beräknad vinst 10.30
Home Away
+195 for Fabian Marozsan
10/10
Beräknad vinst 19.50
Home Away
-233 for Tomas Machac
10/10
Beräknad vinst 4.30
Home Away
-238 for Tomas Machac
10/10
Beräknad vinst 4.20

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Fabian Marozsan och Tomas Machac. Den bästa förutsägelsen, med 67% av rösterna, är en vinst för Tomas Machac (odds på -238). En seger för Fabian Marozsan (+195) har samlat 33% av rösterna.

1 33%
2 67%
Förutsägelse:
Odds +103 för Fabian Marozsan 0:2 Tomas Machac

Fabian Marozsan vs Tomas Machac Speltips

Tips 1:
Odds +195 för Fabian Marozsan (Home Away)
Spela ansvarsfullt