22.10.2026 12:45 • Europe • Conference League 2026/2027

FC Nordsjælland - PFC CSKA Sofia Förutsägelser och Speltips

FC Nordsjælland mot PFC CSKA Sofia äger rum kl. 12:45 den 22.10.2026.

FC Nordsjaelland
FC Nordsjælland
—
PFC CSKA Sofia
PFC CSKA Sofia

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för FC Nordsjælland vs PFC CSKA Sofia som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "FC Nordsjælland" med odds på -200 från 1 av 2 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
FC Nordsjælland
50%
1 av 2 tippare

JohnnyBets speltips för FC Nordsjælland - PFC CSKA Sofia av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, 8marchewa9 (rankad på 400 i total vinst) förutspår 5.0 i vinst genom att satsa 10 på FC Nordsjælland (-200) i Home Draw Away insats. aphrodite å andra sidan (rankas på 2000), ger ett tips på +570 för PFC CSKA Sofia (Home Draw Away) genom att satsa 6 för att få en uppskattad vinst på 34.2.

8marchewa9
8marchewa9
Ranking: 400/1911
Vinst: 9.36
Home Draw Away
-200 for FC Nordsjælland
10/10
Beräknad vinst 5.00
aphrodite
aphrodite
Ranking: 2000/1911
Vinst: -5025.09
Home Draw Away
+570 for PFC CSKA Sofia
6/10
Beräknad vinst 34.20

JohnnyBets speltips för FC Nordsjælland - PFC CSKA Sofia av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger 8marchewa9 (med 1.84% total avkastning) en förutsägelse om att få 5.0 vinst genom att satsa 10 på FC Nordsjælland (-200) på Home Draw Away-marknaden. Sedan finns det aphrodite med -6.69% avkastning, som ger ett tips med 6 insats för PFC CSKA Sofia (+570) i Home Draw Away. Den beräknade vinsten är 34.2.

8marchewa9
8marchewa9
Ranking: 549/1911
Avkastning: 1.84%
Home Draw Away
-200 for FC Nordsjælland
10/10
Beräknad vinst 5.00
aphrodite
aphrodite
Ranking: 1091/1911
Avkastning: -6.69%
Home Draw Away
+570 for PFC CSKA Sofia
6/10
Beräknad vinst 34.20

JohnnyBets speltips för FC Nordsjælland - PFC CSKA Sofia från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! 8marchewa9, med en ODI-parameter på -0.76 insatser 10 på oddset -200 för FC Nordsjælland på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 5.0. aphrodite (ODI: -4246.94) placerar speltips för att få 34.2 vinst genom att sätta 6 på PFC CSKA Sofia (+570) i Home Draw Away insats.

8marchewa9
8marchewa9
Ranking: 1395/1911
ODI: -0.76
Home Draw Away
-200 for FC Nordsjælland
10/10
Beräknad vinst 5.00
aphrodite
aphrodite
Ranking: 1994/1911
ODI: -4246.94
Home Draw Away
+570 for PFC CSKA Sofia
6/10
Beräknad vinst 34.20

De bästa AI-speltipsen på FC Nordsjælland - PFC CSKA Sofia

Vilket resultat för FC Nordsjælland - PFC CSKA Sofia förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på FC Nordsjælland i Home Draw Away-marknaden, till oddset -200, med en instats av 10, från tipparen 8marchewa9. Ett bet på PFC CSKA Sofia (+570) i Home Draw Away-marknaden med en insats av 6 från aphrodite är AI:s andra favorit.

Home Draw Away
-200 for FC Nordsjælland
10/10
Beräknad vinst 5.00
Home Draw Away
+570 for PFC CSKA Sofia
6/10
Beräknad vinst 34.20

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan FC Nordsjælland och PFC CSKA Sofia. Topptipset, med 50% av rösterna, är en vinst för FC Nordsjælland (odds på -200). Medan en seger för PFC CSKA Sofia (+570) har samlat 50% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+380).

1 50%
X 0%
2 50%

FC Nordsjælland vs PFC CSKA Sofia Speltips

Tips 1:
Odds -200 för FC Nordsjælland (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt