19.10.2026 12:00 • Estonia • Esiliiga 2026

FC Tallinn - Viimsi JK Förutsägelser och Speltips

FC Tallinn mot Viimsi JK äger rum kl. 12:00 den 19.10.2026.

FC Tallinn
FC Tallinn
—
Viimsi JK
Viimsi JK

Vad ska man betta på?

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Draw
50%
1 av 2 tippare

JohnnyBets speltips för FC Tallinn - Viimsi JK av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, DaBigBadWolf (rankad på 1969 i total vinst) förutspår 19.5 i vinst genom att satsa 10 på Draw (+195) i Home Draw Away insats. abreujg78 å andra sidan (rankas på 2002), ger ett tips på +181 för FC Tallinn (Home Draw Away) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 18.1.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ranking: 1969/1908
Vinst: -1715.2
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Beräknad vinst 19.50
abreujg78
abreujg78
Ranking: 2002/1908
Vinst: -36494.7
Home Draw Away
+181 for FC Tallinn
10/10
Beräknad vinst 18.10

JohnnyBets speltips för FC Tallinn - Viimsi JK av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger DaBigBadWolf (med -4.31% total avkastning) en förutsägelse om att få 19.5 vinst genom att satsa 10 på Draw (+195) på Home Draw Away-marknaden. Sedan finns det abreujg78 med -17.78% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för FC Tallinn (+181) i Home Draw Away. Den beräknade vinsten är 18.1.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ranking: 937/1908
Avkastning: -4.31%
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Beräknad vinst 19.50
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1438/1908
Avkastning: -17.78%
Home Draw Away
+181 for FC Tallinn
10/10
Beräknad vinst 18.10

JohnnyBets speltips för FC Tallinn - Viimsi JK från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! DaBigBadWolf, med en ODI-parameter på -27.19 insatser 10 på oddset +195 för Draw på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 19.5. abreujg78 (ODI: -42719.7) placerar speltips för att få 18.1 vinst genom att sätta 10 på FC Tallinn (+181) i Home Draw Away insats.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ranking: 1848/1908
ODI: -27.19
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Beräknad vinst 19.50
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1999/1908
ODI: -42719.7
Home Draw Away
+181 for FC Tallinn
10/10
Beräknad vinst 18.10

De bästa AI-speltipsen på FC Tallinn - Viimsi JK

Vilket resultat för FC Tallinn - Viimsi JK förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Draw i Home Draw Away-marknaden, till oddset +195, med en instats av 10, från tipparen DaBigBadWolf. Ett bet på FC Tallinn (+181) i Home Draw Away-marknaden med en insats av 10 från abreujg78 är AI:s andra favorit.

Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Beräknad vinst 19.50
Home Draw Away
+181 for FC Tallinn
10/10
Beräknad vinst 18.10

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan FC Tallinn och Viimsi JK. Topptipsen, med 50% av rösterna, är oavgjort (odds på +195). En seger för FC Tallinn (+181) har inkasserat 50%. 0% förutspår en vinst för Viimsi JK (-345).

1 50%
X 50%
2 0%

FC Tallinn vs Viimsi JK Speltips

Tips 1:
Odds +195 för Draw (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt