02.08.2026 14:00 Serbia Super Liga 2026/2027

FK Zemun - FK Radnicki Nis Förutsägelser och Speltips

FK Zemun mot FK Radnicki Nis äger rum kl. 14:00 den 02.08.2026.

FK Zemun
FK Zemun
FK Radnički Niš
FK Radnicki Nis

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för FK Zemun vs FK Radnicki Nis som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Asian Handicap (0)" och ett förutspått resultat på "FK Zemun (0), money back on draw" med odds på +139 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Asian Handicap (0)
FK Zemun (0), money back on draw
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för FK Zemun - FK Radnicki Nis av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, ivan4v (rankad på 1 i total vinst) förutspår 13.9 i vinst genom att satsa 10 på FK Zemun (0), money back on draw (+139) i Asian Handicap (0) insats.

ivan4v
ivan4v
Ranking: 1/353
Vinst: 0.0
Asian Handicap (0)
+139 for FK Zemun (0), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 13.90

JohnnyBets speltips för FK Zemun - FK Radnicki Nis av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger ivan4v (med 0.0% total avkastning) en förutsägelse om att få 13.9 vinst genom att satsa 10 på FK Zemun (0), money back on draw (+139) på Asian Handicap (0)-marknaden.

ivan4v
ivan4v
Ranking: 1/353
Avkastning: 0.0%
Asian Handicap (0)
+139 for FK Zemun (0), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 13.90

JohnnyBets speltips för FK Zemun - FK Radnicki Nis från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! ivan4v, med en ODI-parameter på 0.0 insatser 10 på oddset +139 för FK Zemun (0), money back on draw på Asian Handicap (0)-marknaden. Det kan ge en vinst på 13.9.

ivan4v
ivan4v
Ranking: 1/353
ODI: 0.0
Asian Handicap (0)
+139 for FK Zemun (0), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 13.90

De bästa AI-speltipsen på FK Zemun - FK Radnicki Nis

Vilket resultat för FK Zemun - FK Radnicki Nis förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på FK Zemun (0), money back on draw i Asian Handicap (0)-marknaden, till oddset +139, med en instats av 10, från tipparen ivan4v.

Asian Handicap (0)
+139 for FK Zemun (0), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 13.90

FK Zemun vs FK Radnicki Nis Speltips

Tips 1:
Odds +139 för FK Zemun (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Spela ansvarsfullt