25.08.2026 10:00 Jamaica ATP Challenger Kingston 2 2026

Harold Mayot - Matthew Forbes Förutsägelser och Speltips

Harold Mayot mot Matthew Forbes äger rum kl. 10:00 den 25.08.2026.

Harold Mayot
Matthew Forbes

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Harold Mayot vs Matthew Forbes som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Matthew Forbes" med odds på +295 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Matthew Forbes
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Harold Mayot - Matthew Forbes av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Wilhelmine (rankad på 1384 i total vinst) förutspår 23.6 i vinst genom att satsa 8 på Matthew Forbes (+295) i Home Away insats.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1384/1242
Vinst: -2329.27
Home Away
+295 for Matthew Forbes
8/10
Beräknad vinst 23.60

JohnnyBets speltips för Harold Mayot - Matthew Forbes av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Wilhelmine (med -6.25% total avkastning) en förutsägelse om att få 23.6 vinst genom att satsa 8 på Matthew Forbes (+295) på Home Away-marknaden.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 692/1242
Avkastning: -6.25%
Home Away
+295 for Matthew Forbes
8/10
Beräknad vinst 23.60

JohnnyBets speltips för Harold Mayot - Matthew Forbes från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -2557.46 insatser 8 på oddset +295 för Matthew Forbes på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 23.6.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1383/1242
ODI: -2557.46
Home Away
+295 for Matthew Forbes
8/10
Beräknad vinst 23.60

De bästa AI-speltipsen på Harold Mayot - Matthew Forbes

Vilket resultat för Harold Mayot - Matthew Forbes förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Matthew Forbes i Home Away-marknaden, till oddset +295, med en instats av 8, från tipparen Wilhelmine.

Home Away
+295 for Matthew Forbes
8/10
Beräknad vinst 23.60

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Harold Mayot och Matthew Forbes. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Matthew Forbes (odds på +295). En seger för Harold Mayot har samlat 0% av rösterna.

1 0%
2 100%

Harold Mayot vs Matthew Forbes Speltips

Tips 1:
Odds +295 för Matthew Forbes (Home Away)
Spela ansvarsfullt