27.07.2026 08:00 Czech Republic ATP Challenger Liberec 2026

Luciano Emanuel Ambrogi - Nicolas Kicker Förutsägelser och Speltips

Luciano Emanuel Ambrogi mot Nicolas Kicker äger rum kl. 08:00 den 27.07.2026.

Luciano Emanuel Ambrogi
Nicolas Kicker

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Luciano Emanuel Ambrogi vs Nicolas Kicker som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Nicolas Kicker" med odds på -133 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Nicolas Kicker
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Luciano Emanuel Ambrogi - Nicolas Kicker av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, novons (rankad på 2063 i total vinst) förutspår 7.5 i vinst genom att satsa 10 på Nicolas Kicker (-133) i Home Away insats.

novons
novons
Ranking: 2063/2008
Vinst: -441.78
Home Away
-133 for Nicolas Kicker
10/10
Beräknad vinst 7.50

JohnnyBets speltips för Luciano Emanuel Ambrogi - Nicolas Kicker av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger novons (med -5.43% total avkastning) en förutsägelse om att få 7.5 vinst genom att satsa 10 på Nicolas Kicker (-133) på Home Away-marknaden.

novons
novons
Ranking: 916/2008
Avkastning: -5.43%
Home Away
-133 for Nicolas Kicker
10/10
Beräknad vinst 7.50

JohnnyBets speltips för Luciano Emanuel Ambrogi - Nicolas Kicker från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! novons, med en ODI-parameter på -10.48 insatser 10 på oddset -133 för Nicolas Kicker på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 7.5.

novons
novons
Ranking: 1982/2008
ODI: -10.48
Home Away
-133 for Nicolas Kicker
10/10
Beräknad vinst 7.50

De bästa AI-speltipsen på Luciano Emanuel Ambrogi - Nicolas Kicker

Vilket resultat för Luciano Emanuel Ambrogi - Nicolas Kicker förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Nicolas Kicker i Home Away-marknaden, till oddset -133, med en instats av 10, från tipparen novons.

Home Away
-133 for Nicolas Kicker
10/10
Beräknad vinst 7.50

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Luciano Emanuel Ambrogi och Nicolas Kicker. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Nicolas Kicker (odds på -133). En seger för Luciano Emanuel Ambrogi (+101) har samlat 0% av rösterna.

1 0%
2 100%

Luciano Emanuel Ambrogi vs Nicolas Kicker Speltips

Tips 1:
Odds -133 för Nicolas Kicker (Home Away)
Spela ansvarsfullt