29.08.2026 14:30 Hungary Hungarian Darts Trophy 2026

Luke Humphries - Dirk van Duijvenbode Förutsägelser och Speltips

Luke Humphries mot Dirk van Duijvenbode äger rum kl. 14:30 den 29.08.2026.

Luke Humphries
Dirk van Duijvenbode

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Luke Humphries vs Dirk van Duijvenbode som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Luke Humphries" med odds på -263 från 1 av 2 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Luke Humphries
50%
1 av 2 tippare

JohnnyBets speltips för Luke Humphries - Dirk van Duijvenbode av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, MABS (rankad på 1271 i total vinst) förutspår 3.8 i vinst genom att satsa 10 på Luke Humphries (-263) i Home Away insats. Wilhelmine å andra sidan (rankas på 1482), ger ett tips på +214 för Dirk van Duijvenbode (Home Away) genom att satsa 8 för att få en uppskattad vinst på 17.12.

MABS
MABS
Ranking: 1271/1322
Vinst: -154.53
Home Away
-263 for Luke Humphries
10/10
Beräknad vinst 3.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1482/1322
Vinst: -2632.91
Home Away
+214 for Dirk van Duijvenbode
8/10
Beräknad vinst 17.12

JohnnyBets speltips för Luke Humphries - Dirk van Duijvenbode av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger MABS (med -4.65% total avkastning) en förutsägelse om att få 3.8 vinst genom att satsa 10 på Luke Humphries (-263) på Home Away-marknaden. Sedan finns det Wilhelmine med -5.56% avkastning, som ger ett tips med 8 insats för Dirk van Duijvenbode (+214) i Home Away. Den beräknade vinsten är 17.12.

MABS
MABS
Ranking: 685/1322
Avkastning: -4.65%
Home Away
-263 for Luke Humphries
10/10
Beräknad vinst 3.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 732/1322
Avkastning: -5.56%
Home Away
+214 for Dirk van Duijvenbode
8/10
Beräknad vinst 17.12

JohnnyBets speltips för Luke Humphries - Dirk van Duijvenbode från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! MABS, med en ODI-parameter på 7.26 insatser 10 på oddset -263 för Luke Humphries på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 3.8. Wilhelmine (ODI: -3240.03) placerar speltips för att få 17.12 vinst genom att sätta 8 på Dirk van Duijvenbode (+214) i Home Away insats.

MABS
MABS
Ranking: 191/1322
ODI: 7.26
Home Away
-263 for Luke Humphries
10/10
Beräknad vinst 3.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1482/1322
ODI: -3240.03
Home Away
+214 for Dirk van Duijvenbode
8/10
Beräknad vinst 17.12

De bästa AI-speltipsen på Luke Humphries - Dirk van Duijvenbode

Vilket resultat för Luke Humphries - Dirk van Duijvenbode förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Luke Humphries i Home Away-marknaden, till oddset -263, med en instats av 10, från tipparen MABS. Ett bet på Dirk van Duijvenbode (+214) i Home Away-marknaden med en insats av 8 från Wilhelmine är AI:s andra favorit.

Home Away
-263 for Luke Humphries
10/10
Beräknad vinst 3.80
Home Away
+214 for Dirk van Duijvenbode
8/10
Beräknad vinst 17.12

Luke Humphries vs Dirk van Duijvenbode Speltips

Tips 1:
Odds -263 för Luke Humphries (Home Away)
Spela ansvarsfullt