27.09.2026 12:00 • Morocco • Botola Pro 2026/2027

Maghrib Association Tetouan - RSB Berkane Förutsägelser och Speltips

Maghrib Association Tetouan mot RSB Berkane äger rum kl. 12:00 den 27.09.2026.

Maghrib Association Tetouan
Maghrib Association Tetouan
—
RSB Berkane
RSB Berkane

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Maghrib Association Tetouan vs RSB Berkane som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "Maghrib Association Tetouan" med odds på +903 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Maghrib Association Tetouan
100%
1 av 1 tippare
Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
1 av 1 tippare
Over/Under 2.5
Over
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Maghrib Association Tetouan - RSB Berkane av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Olaaleksandra (rankad på 1742 i total vinst) förutspår 4.2 i vinst genom att satsa 10 på Over (-238) i Over/Under 1.75 insats. birkem å andra sidan (rankas på 1793), ger ett tips på +665 för Over (Over/Under 2.5, 1st Half) genom att satsa 6 för att få en uppskattad vinst på 39.9. Den tredje mest lönsamma tipparen (1804 den här säsongen), uppskattar Wilhelmine att få 10.4 i vinst genom att satsa 10 på +104 för Over på Over/Under 2.5-marknaden.

Olaaleksandra
Olaaleksandra
Ranking: 1742/1684
Vinst: -921.72
Over/Under 1.75
-238 for Over
10/10
Beräknad vinst 4.20
birkem
birkem
Ranking: 1793/1684
Vinst: -2321.04
Over/Under 2.5, 1st Half
+665 for Over
6/10
Beräknad vinst 39.90
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1804/1684
Vinst: -6979.76
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Beräknad vinst 10.40
Home Draw Away
+903 for Maghrib Association Tetouan
4/10
Beräknad vinst 36.12

JohnnyBets speltips för Maghrib Association Tetouan - RSB Berkane av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger birkem (med -5.19% total avkastning) en förutsägelse om att få 39.9 vinst genom att satsa 6 på Over (+665) på Over/Under 2.5, 1st Half-marknaden. Sedan finns det Wilhelmine med -6.86% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Over (+104) i Over/Under 2.5. Den beräknade vinsten är 10.4. Olaaleksandra (-8.44% avkastning) valde -238 för Over på Over/Under 1.75-marknaden. Att satsa 10 ger 4.2 vinst om korrekt.

birkem
birkem
Ranking: 867/1684
Avkastning: -5.19%
Over/Under 2.5, 1st Half
+665 for Over
6/10
Beräknad vinst 39.90
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 968/1684
Avkastning: -6.86%
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Beräknad vinst 10.40
Olaaleksandra
Olaaleksandra
Ranking: 1037/1684
Avkastning: -8.44%
Over/Under 1.75
-238 for Over
10/10
Beräknad vinst 4.20
Home Draw Away
+903 for Maghrib Association Tetouan
4/10
Beräknad vinst 36.12

JohnnyBets speltips för Maghrib Association Tetouan - RSB Berkane från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! birkem, med en ODI-parameter på 3389.98 insatser 6 på oddset +665 för Over på Over/Under 2.5, 1st Half-marknaden. Det kan ge en vinst på 39.9. Olaaleksandra (ODI: -177.53) placerar speltips för att få 4.2 vinst genom att sätta 10 på Over (-238) i Over/Under 1.75 insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: -9569.24), Wilhelmine, valde Over/Under 2.5-marknaden genom att gå med en 10-insats på oddset +104 för Over, och uppskattade vinsten på 10.4.

birkem
birkem
Ranking: 1/1684
ODI: 3389.98
Over/Under 2.5, 1st Half
+665 for Over
6/10
Beräknad vinst 39.90
Olaaleksandra
Olaaleksandra
Ranking: 1754/1684
ODI: -177.53
Over/Under 1.75
-238 for Over
10/10
Beräknad vinst 4.20
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1802/1684
ODI: -9569.24
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Beräknad vinst 10.40
Home Draw Away
+903 for Maghrib Association Tetouan
4/10
Beräknad vinst 36.12

De bästa AI-speltipsen på Maghrib Association Tetouan - RSB Berkane

Vilket resultat för Maghrib Association Tetouan - RSB Berkane förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Over i Over/Under 1.75-marknaden, till oddset -238, med en instats av 10, från tipparen Olaaleksandra. Ett bet på Over (+665) i Over/Under 2.5, 1st Half-marknaden med en insats av 6 från birkem är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är Over i Over/Under 2.5-marknaden. Wilhelmine tippar att göra en insats av 10 till oddset +104.

Over/Under 1.75
-238 for Over
10/10
Beräknad vinst 4.20
Over/Under 2.5, 1st Half
+665 for Over
6/10
Beräknad vinst 39.90
Over/Under 2.5
+104 for Over
10/10
Beräknad vinst 10.40
Home Draw Away
+903 for Maghrib Association Tetouan
4/10
Beräknad vinst 36.12

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Maghrib Association Tetouan och RSB Berkane. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för Maghrib Association Tetouan (odds på +903). Medan en seger för RSB Berkane (-250) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+342).

1 100%
X 0%
2 0%

Maghrib Association Tetouan vs RSB Berkane Speltips

Tips 1:
Odds -238 för Over (Over/Under 1.75)
Tips 2:
Odds +903 för Maghrib Association Tetouan (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt