21.09.2026 08:00 Scotland Scottish Open Qualifier 2026

Marco Fu - Yee Ng On Förutsägelser och Speltips

Marco Fu mot Yee Ng On äger rum kl. 08:00 den 21.09.2026.

Marco Fu
Yee Ng On

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Marco Fu vs Yee Ng On som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Marco Fu" med odds på -2500 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Marco Fu
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Marco Fu - Yee Ng On av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Dariusz Wójtowicz (rankad på 88 i total vinst) förutspår 0.4 i vinst genom att satsa 10 på Marco Fu (-2500) i Home Away insats.

Dariusz Wójtowicz
Dariusz Wójtowicz
Ranking: 88/1631
Vinst: 75.86
Home Away
-2500 for Marco Fu
10/10
Beräknad vinst 0.40

JohnnyBets speltips för Marco Fu - Yee Ng On av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Dariusz Wójtowicz (med 2.64% total avkastning) en förutsägelse om att få 0.4 vinst genom att satsa 10 på Marco Fu (-2500) på Home Away-marknaden.

Dariusz Wójtowicz
Dariusz Wójtowicz
Ranking: 431/1631
Avkastning: 2.64%
Home Away
-2500 for Marco Fu
10/10
Beräknad vinst 0.40

JohnnyBets speltips för Marco Fu - Yee Ng On från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Dariusz Wójtowicz, med en ODI-parameter på -9.6 insatser 10 på oddset -2500 för Marco Fu på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 0.4.

Dariusz Wójtowicz
Dariusz Wójtowicz
Ranking: 1507/1631
ODI: -9.6
Home Away
-2500 for Marco Fu
10/10
Beräknad vinst 0.40

De bästa AI-speltipsen på Marco Fu - Yee Ng On

Vilket resultat för Marco Fu - Yee Ng On förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Marco Fu i Home Away-marknaden, till oddset -2500, med en instats av 10, från tipparen Dariusz Wójtowicz.

Home Away
-2500 for Marco Fu
10/10
Beräknad vinst 0.40

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Marco Fu och Yee Ng On. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Marco Fu (odds på -2500). Medan en seger för Yee Ng On har samlat 0% av rösterna.

1 100%
2 0%

Marco Fu vs Yee Ng On Speltips

Tips 1:
Odds -2500 för Marco Fu (Home Away)
Spela ansvarsfullt