24.09.2026 05:40 France ATP Challenger Saint-Tropez 2026

Matteo Martineau - Daniel Masur Förutsägelser och Speltips

Matteo Martineau mot Daniel Masur äger rum kl. 05:40 den 24.09.2026.

Matteo Martineau
Daniel Masur

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Matteo Martineau vs Daniel Masur som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Matteo Martineau" med odds på +101 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Matteo Martineau
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Matteo Martineau - Daniel Masur av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, mich81 (rankad på 1738 i total vinst) förutspår 10.1 i vinst genom att satsa 10 på Matteo Martineau (+101) i Home Away insats.

mich81
mich81
Ranking: 1738/1653
Vinst: -2693.31
Home Away
+101 for Matteo Martineau
10/10
Beräknad vinst 10.10

JohnnyBets speltips för Matteo Martineau - Daniel Masur av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger mich81 (med -3.67% total avkastning) en förutsägelse om att få 10.1 vinst genom att satsa 10 på Matteo Martineau (+101) på Home Away-marknaden.

mich81
mich81
Ranking: 740/1653
Avkastning: -3.67%
Home Away
+101 for Matteo Martineau
10/10
Beräknad vinst 10.10

JohnnyBets speltips för Matteo Martineau - Daniel Masur från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! mich81, med en ODI-parameter på 447.83 insatser 10 på oddset +101 för Matteo Martineau på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 10.1.

mich81
mich81
Ranking: 19/1653
ODI: 447.83
Home Away
+101 for Matteo Martineau
10/10
Beräknad vinst 10.10

De bästa AI-speltipsen på Matteo Martineau - Daniel Masur

Vilket resultat för Matteo Martineau - Daniel Masur förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Matteo Martineau i Home Away-marknaden, till oddset +101, med en instats av 10, från tipparen mich81.

Home Away
+101 for Matteo Martineau
10/10
Beräknad vinst 10.10

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Matteo Martineau och Daniel Masur. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Matteo Martineau (odds på +101). Medan en seger för Daniel Masur (-120) har samlat 0% av rösterna.

1 100%
2 0%

Matteo Martineau vs Daniel Masur Speltips

Tips 1:
Odds +101 för Matteo Martineau (Home Away)
Spela ansvarsfullt