19.10.2026 10:00 • Algeria • Ligue 2 2026/2027

MSP Batna - MO Bejaia Förutsägelser och Speltips

MSP Batna mot MO Bejaia äger rum kl. 10:00 den 19.10.2026.

MSP Batna
MSP Batna
—
MO Bejaia

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för MSP Batna vs MO Bejaia som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "MSP Batna" med odds på -1667 från 2 av 2 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
MSP Batna
100%
2 av 2 tippare

JohnnyBets speltips för MSP Batna - MO Bejaia av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Calde13 (rankad på 305 i total vinst) förutspår 10.3 i vinst genom att satsa 10 på MSP Batna (+103) i Home Draw Away insats. abreujg78 å andra sidan (rankas på 2002), ger ett tips på -1667 för MSP Batna (Home Draw Away) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 0.6.

Calde13
Calde13
Ranking: 305/1909
Vinst: 17.36
Home Draw Away
+103 for MSP Batna
10/10
Beräknad vinst 10.30
abreujg78
abreujg78
Ranking: 2002/1909
Vinst: -36494.7
Home Draw Away
-1667 for MSP Batna
10/10
Beräknad vinst 0.60

JohnnyBets speltips för MSP Batna - MO Bejaia av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Calde13 (med 1.76% total avkastning) en förutsägelse om att få 10.3 vinst genom att satsa 10 på MSP Batna (+103) på Home Draw Away-marknaden. Sedan finns det abreujg78 med -17.78% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för MSP Batna (-1667) i Home Draw Away. Den beräknade vinsten är 0.6.

Calde13
Calde13
Ranking: 552/1909
Avkastning: 1.76%
Home Draw Away
+103 for MSP Batna
10/10
Beräknad vinst 10.30
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1438/1909
Avkastning: -17.78%
Home Draw Away
-1667 for MSP Batna
10/10
Beräknad vinst 0.60

JohnnyBets speltips för MSP Batna - MO Bejaia från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Calde13, med en ODI-parameter på 0.61 insatser 10 på oddset +103 för MSP Batna på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 10.3. abreujg78 (ODI: -42719.7) placerar speltips för att få 0.6 vinst genom att sätta 10 på MSP Batna (-1667) i Home Draw Away insats.

Calde13
Calde13
Ranking: 537/1909
ODI: 0.61
Home Draw Away
+103 for MSP Batna
10/10
Beräknad vinst 10.30
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1999/1909
ODI: -42719.7
Home Draw Away
-1667 for MSP Batna
10/10
Beräknad vinst 0.60

De bästa AI-speltipsen på MSP Batna - MO Bejaia

Vilket resultat för MSP Batna - MO Bejaia förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på MSP Batna i Home Draw Away-marknaden, till oddset +103, med en instats av 10, från tipparen Calde13. Ett bet på MSP Batna (-1667) i Home Draw Away-marknaden med en insats av 10 från abreujg78 är AI:s andra favorit.

Home Draw Away
+103 for MSP Batna
10/10
Beräknad vinst 10.30
Home Draw Away
-1667 for MSP Batna
10/10
Beräknad vinst 0.60

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan MSP Batna och MO Bejaia. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för MSP Batna (odds på -1667). Medan en seger för MO Bejaia (+261) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+171).

1 100%
X 0%
2 0%

MSP Batna vs MO Bejaia Speltips

Tips 1:
Odds +103 för MSP Batna (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt