28.07.2026 13:00 Mexico ATP Los Cabos 2026

Soon-Woo Kwon - Arthur Gea Förutsägelser och Speltips

Soon-Woo Kwon mot Arthur Gea äger rum kl. 13:00 den 28.07.2026.

Soon-Woo Kwon
Arthur Gea

Vad ska man betta på?

De mest populära typerna av spel:

Correct Score
1:2
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Soon-Woo Kwon - Arthur Gea av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Grzich76 (rankad på 2127 i total vinst) förutspår 25.84 i vinst genom att satsa 8 på 1:2 (+323) i Correct Score insats.

Grzich76
Grzich76
Ranking: 2127/2008
Vinst: -756.48
Correct Score
+323 for 1:2
8/10
Beräknad vinst 25.84

JohnnyBets speltips för Soon-Woo Kwon - Arthur Gea av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Grzich76 (med -5.93% total avkastning) en förutsägelse om att få 25.84 vinst genom att satsa 8 på 1:2 (+323) på Correct Score-marknaden.

Grzich76
Grzich76
Ranking: 940/2008
Avkastning: -5.93%
Correct Score
+323 for 1:2
8/10
Beräknad vinst 25.84

JohnnyBets speltips för Soon-Woo Kwon - Arthur Gea från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Grzich76, med en ODI-parameter på 114.3 insatser 8 på oddset +323 för 1:2 på Correct Score-marknaden. Det kan ge en vinst på 25.84.

Grzich76
Grzich76
Ranking: 54/2008
ODI: 114.3
Correct Score
+323 for 1:2
8/10
Beräknad vinst 25.84

De bästa AI-speltipsen på Soon-Woo Kwon - Arthur Gea

Vilket resultat för Soon-Woo Kwon - Arthur Gea förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på 1:2 i Correct Score-marknaden, till oddset +323, med en instats av 8, från tipparen Grzich76.

Correct Score
+323 for 1:2
8/10
Beräknad vinst 25.84
Förutsägelse:
Odds +323 för Soon-Woo Kwon 1:2 Arthur Gea
Spela ansvarsfullt