23.10.2026 03:30 • Zimbabwe • Pro50 Championship 2026/2027

Southern Rocks - Mashonaland Eagles Förutsägelser och Speltips

Southern Rocks mot Mashonaland Eagles äger rum kl. 03:30 den 23.10.2026.

Southern Rocks
—
Mashonaland Eagles

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Southern Rocks vs Mashonaland Eagles som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Southern Rocks" med odds på -256 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Southern Rocks
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Southern Rocks - Mashonaland Eagles av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, abreujg78 (rankad på 2068 i total vinst) förutspår 3.9 i vinst genom att satsa 10 på Southern Rocks (-256) i Home Away insats.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 2068/1957
Vinst: -39203.9
Home Away
-256 for Southern Rocks
10/10
Beräknad vinst 3.90

JohnnyBets speltips för Southern Rocks - Mashonaland Eagles av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger abreujg78 (med -17.82% total avkastning) en förutsägelse om att få 3.9 vinst genom att satsa 10 på Southern Rocks (-256) på Home Away-marknaden.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1486/1957
Avkastning: -17.82%
Home Away
-256 for Southern Rocks
10/10
Beräknad vinst 3.90

JohnnyBets speltips för Southern Rocks - Mashonaland Eagles från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! abreujg78, med en ODI-parameter på -45442.1 insatser 10 på oddset -256 för Southern Rocks på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 3.9.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 2065/1957
ODI: -45442.1
Home Away
-256 for Southern Rocks
10/10
Beräknad vinst 3.90

De bästa AI-speltipsen på Southern Rocks - Mashonaland Eagles

Vilket resultat för Southern Rocks - Mashonaland Eagles förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Southern Rocks i Home Away-marknaden, till oddset -256, med en instats av 10, från tipparen abreujg78.

Home Away
-256 for Southern Rocks
10/10
Beräknad vinst 3.90

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Southern Rocks och Mashonaland Eagles. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Southern Rocks (odds på -256). Medan en seger för Mashonaland Eagles (-105) har samlat 0% av rösterna.

1 100%
2 0%

Southern Rocks vs Mashonaland Eagles Speltips

Tips 1:
Odds -256 för Southern Rocks (Home Away)
Spela ansvarsfullt