02.08.2026 12:00 Ireland Premier Division 2026

St Patrick's Athletic - Derry City Förutsägelser och Speltips

St Patrick's Athletic mot Derry City äger rum kl. 12:00 den 02.08.2026.

St Patrick's Athletic
St Patrick's Athletic
Derry City
Derry City

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för St Patrick's Athletic vs Derry City som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "St Patrick's Athletic" med odds på -139 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
St Patrick's Athletic
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för St Patrick's Athletic - Derry City av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Бойко Асенов (rankad på 269 i total vinst) förutspår 7.2 i vinst genom att satsa 10 på St Patrick's Athletic (-139) i Home Draw Away insats.

Бойко Асенов
Ranking: 269/2051
Vinst: 16.14
Home Draw Away
-139 for St Patrick's Athletic
10/10
Beräknad vinst 7.20

JohnnyBets speltips för St Patrick's Athletic - Derry City av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Бойко Асенов (med 0.82% total avkastning) en förutsägelse om att få 7.2 vinst genom att satsa 10 på St Patrick's Athletic (-139) på Home Draw Away-marknaden.

Бойко Асенов
Ranking: 647/2051
Avkastning: 0.82%
Home Draw Away
-139 for St Patrick's Athletic
10/10
Beräknad vinst 7.20

JohnnyBets speltips för St Patrick's Athletic - Derry City från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Бойко Асенов, med en ODI-parameter på -0.14 insatser 10 på oddset -139 för St Patrick's Athletic på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 7.2.

Бойко Асенов
Ranking: 1407/2051
ODI: -0.14
Home Draw Away
-139 for St Patrick's Athletic
10/10
Beräknad vinst 7.20

De bästa AI-speltipsen på St Patrick's Athletic - Derry City

Vilket resultat för St Patrick's Athletic - Derry City förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på St Patrick's Athletic i Home Draw Away-marknaden, till oddset -139, med en instats av 10, från tipparen Бойко Асенов.

Home Draw Away
-139 for St Patrick's Athletic
10/10
Beräknad vinst 7.20

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan St Patrick's Athletic och Derry City. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för St Patrick's Athletic (odds på -139). Medan en seger för Derry City (+380) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+242).

1 100%
X 0%
2 0%

St Patrick's Athletic vs Derry City Speltips

Tips 1:
Odds -139 för St Patrick's Athletic (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt