31.07.2026 14:30 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Torquay United - Exeter City FC Förutsägelser och Speltips

Torquay United mot Exeter City FC äger rum kl. 14:30 den 31.07.2026.

Torquay United
Torquay United
Exeter City FC
Exeter City FC

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Torquay United vs Exeter City FC som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "Torquay United" med odds på -132 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Torquay United
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Torquay United - Exeter City FC av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, 3Pontos (rankad på 180 i total vinst) förutspår 3.8 i vinst genom att satsa 5 på Torquay United (-132) i Home Draw Away insats.

3Pontos
Ranking: 180/2051
Vinst: 26.4
Home Draw Away
-132 for Torquay United
5/10
Beräknad vinst 3.80

JohnnyBets speltips för Torquay United - Exeter City FC av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger 3Pontos (med 0.76% total avkastning) en förutsägelse om att få 3.8 vinst genom att satsa 5 på Torquay United (-132) på Home Draw Away-marknaden.

3Pontos
Ranking: 642/2051
Avkastning: 0.76%
Home Draw Away
-132 for Torquay United
5/10
Beräknad vinst 3.80

JohnnyBets speltips för Torquay United - Exeter City FC från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! 3Pontos, med en ODI-parameter på -16.56 insatser 5 på oddset -132 för Torquay United på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 3.8.

3Pontos
Ranking: 2077/2051
ODI: -16.56
Home Draw Away
-132 for Torquay United
5/10
Beräknad vinst 3.80

De bästa AI-speltipsen på Torquay United - Exeter City FC

Vilket resultat för Torquay United - Exeter City FC förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Torquay United i Home Draw Away-marknaden, till oddset -132, med en instats av 5, från tipparen 3Pontos.

Home Draw Away
-132 for Torquay United
5/10
Beräknad vinst 3.80

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Torquay United och Exeter City FC. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för Torquay United (odds på -132). Medan en seger för Exeter City FC har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort.

1 100%
X 0%
2 0%

Torquay United vs Exeter City FC Speltips

Tips 1:
Odds -132 för Torquay United (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt