25.09.2026 19:00 United States NCAA 2026/2027

UAB Blazers - Navy Midshipmen Förutsägelser och Speltips

UAB Blazers mot Navy Midshipmen äger rum kl. 19:00 den 25.09.2026.

UAB Blazers
UAB Blazers
Navy Midshipmen
Navy Midshipmen

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för UAB Blazers vs Navy Midshipmen som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Navy Midshipmen" med odds på -278 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Navy Midshipmen
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för UAB Blazers - Navy Midshipmen av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Chispitin77 (rankad på 1608 i total vinst) förutspår 3.6 i vinst genom att satsa 10 på Navy Midshipmen (-278) i Home Away insats.

Chispitin77
Chispitin77
Ranking: 1608/1654
Vinst: -445.48
Home Away
-278 for Navy Midshipmen
10/10
Beräknad vinst 3.60

JohnnyBets speltips för UAB Blazers - Navy Midshipmen av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Chispitin77 (med -7.24% total avkastning) en förutsägelse om att få 3.6 vinst genom att satsa 10 på Navy Midshipmen (-278) på Home Away-marknaden.

Chispitin77
Chispitin77
Ranking: 959/1654
Avkastning: -7.24%
Home Away
-278 for Navy Midshipmen
10/10
Beräknad vinst 3.60

JohnnyBets speltips för UAB Blazers - Navy Midshipmen från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Chispitin77, med en ODI-parameter på -26.53 insatser 10 på oddset -278 för Navy Midshipmen på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 3.6.

Chispitin77
Chispitin77
Ranking: 1615/1654
ODI: -26.53
Home Away
-278 for Navy Midshipmen
10/10
Beräknad vinst 3.60

De bästa AI-speltipsen på UAB Blazers - Navy Midshipmen

Vilket resultat för UAB Blazers - Navy Midshipmen förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Navy Midshipmen i Home Away-marknaden, till oddset -278, med en instats av 10, från tipparen Chispitin77.

Home Away
-278 for Navy Midshipmen
10/10
Beräknad vinst 3.60

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan UAB Blazers och Navy Midshipmen. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Navy Midshipmen (odds på -278). En seger för UAB Blazers (+228) har samlat 0% av rösterna.

1 0%
2 100%

UAB Blazers vs Navy Midshipmen Speltips

Tips 1:
Odds -278 för Navy Midshipmen (Home Away)
Spela ansvarsfullt