29.08.2026 11:00 Sweden Superettan 2026

United IK Nordic - IFK Norrköping Förutsägelser och Speltips

United IK Nordic mot IFK Norrköping äger rum kl. 11:00 den 29.08.2026.

United IK Nordic
United IK Nordic
IFK Norrkoping
IFK Norrköping

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för United IK Nordic vs IFK Norrköping som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "IFK Norrköping" med odds på -109 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
IFK Norrköping
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för United IK Nordic - IFK Norrköping av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, jarix792 (rankad på 599 i total vinst) förutspår 7.36 i vinst genom att satsa 8 på IFK Norrköping (-109) i Home Draw Away insats.

jarix792
jarix792
Ranking: 599/1301
Vinst: -4.09
Home Draw Away
-109 for IFK Norrköping
8/10
Beräknad vinst 7.36

JohnnyBets speltips för United IK Nordic - IFK Norrköping av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger jarix792 (med -0.28% total avkastning) en förutsägelse om att få 7.36 vinst genom att satsa 8 på IFK Norrköping (-109) på Home Draw Away-marknaden.

jarix792
jarix792
Ranking: 472/1301
Avkastning: -0.28%
Home Draw Away
-109 for IFK Norrköping
8/10
Beräknad vinst 7.36

JohnnyBets speltips för United IK Nordic - IFK Norrköping från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! jarix792, med en ODI-parameter på -8.47 insatser 8 på oddset -109 för IFK Norrköping på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 7.36.

jarix792
jarix792
Ranking: 1286/1301
ODI: -8.47
Home Draw Away
-109 for IFK Norrköping
8/10
Beräknad vinst 7.36

De bästa AI-speltipsen på United IK Nordic - IFK Norrköping

Vilket resultat för United IK Nordic - IFK Norrköping förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på IFK Norrköping i Home Draw Away-marknaden, till oddset -109, med en instats av 8, från tipparen jarix792.

Home Draw Away
-109 for IFK Norrköping
8/10
Beräknad vinst 7.36

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan United IK Nordic och IFK Norrköping. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för IFK Norrköping (odds på -109). En seger för United IK Nordic (+238) har samlat 0% av rösterna, där 0% förutspår oavgjort (+271).

1 0%
X 0%
2 100%

United IK Nordic vs IFK Norrköping Speltips

Tips 1:
Odds -109 för IFK Norrköping (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt