25.08.2026 11:00 United States US Open Women, Qualifications 2026

Vendula Valdmannova - Maria Lourdes Carle Förutsägelser och Speltips

Vendula Valdmannova mot Maria Lourdes Carle äger rum kl. 11:00 den 25.08.2026.

Vendula Valdmannova
Maria Lourdes Carle

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Vendula Valdmannova vs Maria Lourdes Carle som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Vendula Valdmannova" med odds på -370 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Vendula Valdmannova
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Vendula Valdmannova - Maria Lourdes Carle av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Zhubiitis (rankad på 1366 i total vinst) förutspår 2.7 i vinst genom att satsa 10 på Vendula Valdmannova (-370) i Home Away insats.

Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 1366/1249
Vinst: -853.1
Home Away
-370 for Vendula Valdmannova
10/10
Beräknad vinst 2.70

JohnnyBets speltips för Vendula Valdmannova - Maria Lourdes Carle av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Zhubiitis (med -7.1% total avkastning) en förutsägelse om att få 2.7 vinst genom att satsa 10 på Vendula Valdmannova (-370) på Home Away-marknaden.

Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 728/1249
Avkastning: -7.1%
Home Away
-370 for Vendula Valdmannova
10/10
Beräknad vinst 2.70

JohnnyBets speltips för Vendula Valdmannova - Maria Lourdes Carle från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Zhubiitis, med en ODI-parameter på -23.94 insatser 10 på oddset -370 för Vendula Valdmannova på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 2.7.

Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 1309/1249
ODI: -23.94
Home Away
-370 for Vendula Valdmannova
10/10
Beräknad vinst 2.70

De bästa AI-speltipsen på Vendula Valdmannova - Maria Lourdes Carle

Vilket resultat för Vendula Valdmannova - Maria Lourdes Carle förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Vendula Valdmannova i Home Away-marknaden, till oddset -370, med en instats av 10, från tipparen Zhubiitis.

Home Away
-370 for Vendula Valdmannova
10/10
Beräknad vinst 2.70

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Vendula Valdmannova och Maria Lourdes Carle. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Vendula Valdmannova (odds på -370). Medan en seger för Maria Lourdes Carle (+223) har samlat 0% av rösterna.

1 100%
2 0%

Vendula Valdmannova vs Maria Lourdes Carle Speltips

Tips 1:
Odds -370 för Vendula Valdmannova (Home Away)
Spela ansvarsfullt