29.08.2026 12:00 Bahrain Premier League 2026/2027

Al Riffa - Al Ittifaq Maqaba Förutsägelser och Speltips

Al Riffa mot Al Ittifaq Maqaba äger rum kl. 12:00 den 29.08.2026.

Al Riffa
Al Riffa
Al Ittifaq Maqaba
Al Ittifaq Maqaba

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Al Riffa vs Al Ittifaq Maqaba som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "Al Riffa" med odds på -333 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Al Riffa
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Al Riffa - Al Ittifaq Maqaba av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, maus1 (rankad på 1466 i total vinst) förutspår 3.0 i vinst genom att satsa 10 på Al Riffa (-333) i Home Draw Away insats.

maus1
maus1
Ranking: 1466/1322
Vinst: -1049.34
Home Draw Away
-333 for Al Riffa
10/10
Beräknad vinst 3.00

JohnnyBets speltips för Al Riffa - Al Ittifaq Maqaba av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger maus1 (med -5.51% total avkastning) en förutsägelse om att få 3.0 vinst genom att satsa 10 på Al Riffa (-333) på Home Draw Away-marknaden.

maus1
maus1
Ranking: 728/1322
Avkastning: -5.51%
Home Draw Away
-333 for Al Riffa
10/10
Beräknad vinst 3.00

JohnnyBets speltips för Al Riffa - Al Ittifaq Maqaba från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! maus1, med en ODI-parameter på 193.29 insatser 10 på oddset -333 för Al Riffa på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 3.0.

maus1
maus1
Ranking: 31/1322
ODI: 193.29
Home Draw Away
-333 for Al Riffa
10/10
Beräknad vinst 3.00

De bästa AI-speltipsen på Al Riffa - Al Ittifaq Maqaba

Vilket resultat för Al Riffa - Al Ittifaq Maqaba förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Al Riffa i Home Draw Away-marknaden, till oddset -333, med en instats av 10, från tipparen maus1.

Home Draw Away
-333 for Al Riffa
10/10
Beräknad vinst 3.00

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Al Riffa och Al Ittifaq Maqaba. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för Al Riffa (odds på -333). Medan en seger för Al Ittifaq Maqaba (+779) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+399).

1 100%
X 0%
2 0%

Al Riffa vs Al Ittifaq Maqaba Speltips

Tips 1:
Odds -333 för Al Riffa (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt