05.07.2026 08:20 United Kingdom ATP Challenger Nottingham 3 2026

Amit Vales - William Rejchtman Vinciguerra Förutsägelser och Speltips

Amit Vales mot William Rejchtman Vinciguerra äger rum kl. 08:20 den 05.07.2026.

Amit Vales
William Rejchtman Vinciguerra

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Amit Vales vs William Rejchtman Vinciguerra som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "William Rejchtman Vinciguerra" med odds på +223 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
William Rejchtman Vinciguerra
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Amit Vales - William Rejchtman Vinciguerra av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Noizyfoxxx (rankad på 2046 i total vinst) förutspår 11.15 i vinst genom att satsa 5 på William Rejchtman Vinciguerra (+223) i Home Away insats.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Ranking: 2046/1854
Vinst: -377.11
Home Away
+223 for William Rejchtman Vinciguerra
5/10
Beräknad vinst 11.15

JohnnyBets speltips för Amit Vales - William Rejchtman Vinciguerra av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Noizyfoxxx (med -6.94% total avkastning) en förutsägelse om att få 11.15 vinst genom att satsa 5 på William Rejchtman Vinciguerra (+223) på Home Away-marknaden.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Ranking: 1010/1854
Avkastning: -6.94%
Home Away
+223 for William Rejchtman Vinciguerra
5/10
Beräknad vinst 11.15

JohnnyBets speltips för Amit Vales - William Rejchtman Vinciguerra från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Noizyfoxxx, med en ODI-parameter på -44.66 insatser 5 på oddset +223 för William Rejchtman Vinciguerra på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 11.15.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Ranking: 2000/1854
ODI: -44.66
Home Away
+223 for William Rejchtman Vinciguerra
5/10
Beräknad vinst 11.15

De bästa AI-speltipsen på Amit Vales - William Rejchtman Vinciguerra

Vilket resultat för Amit Vales - William Rejchtman Vinciguerra förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på William Rejchtman Vinciguerra i Home Away-marknaden, till oddset +223, med en instats av 5, från tipparen Noizyfoxxx.

Home Away
+223 for William Rejchtman Vinciguerra
5/10
Beräknad vinst 11.15

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Amit Vales och William Rejchtman Vinciguerra. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för William Rejchtman Vinciguerra (odds på +223). En seger för Amit Vales (-256) har samlat 0% av rösterna.

1 0%
2 100%

Amit Vales vs William Rejchtman Vinciguerra Speltips

Tips 1:
Odds +223 för William Rejchtman Vinciguerra (Home Away)
Spela ansvarsfullt