19.10.2026 21:00 • Guatemala • Liga Nacional 2026/2027

Antigua Guatemala - Club Xelaju Förutsägelser och Speltips

Antigua Guatemala mot Club Xelaju äger rum kl. 21:00 den 19.10.2026.

Antigua Guatemala
Antigua Guatemala
—
Club Xelaju
Club Xelaju

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Antigua Guatemala vs Club Xelaju som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Asian Handicap (0.25)" och ett förutspått resultat på "Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw" med odds på -385 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Asian Handicap (0.25)
Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Antigua Guatemala - Club Xelaju av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, szem55 (rankad på 1952 i total vinst) förutspår 2.6 i vinst genom att satsa 10 på Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw (-385) i Asian Handicap (0.25) insats.

szem55
szem55
Ranking: 1952/1910
Vinst: -1394.66
Asian Handicap (0.25)
-385 for Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 2.60

JohnnyBets speltips för Antigua Guatemala - Club Xelaju av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger szem55 (med -8.38% total avkastning) en förutsägelse om att få 2.6 vinst genom att satsa 10 på Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw (-385) på Asian Handicap (0.25)-marknaden.

szem55
szem55
Ranking: 1166/1910
Avkastning: -8.38%
Asian Handicap (0.25)
-385 for Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 2.60

JohnnyBets speltips för Antigua Guatemala - Club Xelaju från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! szem55, med en ODI-parameter på -46.48 insatser 10 på oddset -385 för Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw på Asian Handicap (0.25)-marknaden. Det kan ge en vinst på 2.6.

szem55
szem55
Ranking: 1890/1910
ODI: -46.48
Asian Handicap (0.25)
-385 for Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 2.60

De bästa AI-speltipsen på Antigua Guatemala - Club Xelaju

Vilket resultat för Antigua Guatemala - Club Xelaju förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw i Asian Handicap (0.25)-marknaden, till oddset -385, med en instats av 10, från tipparen szem55.

Asian Handicap (0.25)
-385 for Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 2.60

Antigua Guatemala vs Club Xelaju Speltips

Tips 1:
Odds -385 för Antigua Guatemala (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (0.25))
Spela ansvarsfullt