05.07.2026 16:00 United States MLB 2026

Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers Förutsägelser och Speltips

Arizona Diamondbacks mot Milwaukee Brewers äger rum kl. 16:00 den 05.07.2026.

Arizona Diamondbacks
Arizona Diamondbacks
Milwaukee Brewers
Milwaukee Brewers

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Arizona Diamondbacks vs Milwaukee Brewers som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Arizona Diamondbacks" med odds på +101 från 3 av 6 användare. En annan populär spellinje är "Asian Handicap (-2.5)" med ett "Arizona Diamondbacks (-2.5), money back on draw"-resultat (odds på +242) från 100%. För det tredje har ett "Asian Handicap (-1.5)"-spel med ett resultat på "Arizona Diamondbacks (-1.5), money back on draw" med oddset +209 förutspåtts av 1 av 1 tippare (100%).

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Arizona Diamondbacks
50%
3 av 6 tippare
Over/Under 7.5
Under
80%
4 av 5 tippare
Over/Under 8.5
Under
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, IMPERIO (rankad på 12 i total vinst) förutspår 19.36 i vinst genom att satsa 8 på Arizona Diamondbacks (-2.5), money back on draw (+242) i Asian Handicap (-2.5) insats. carlosed72 å andra sidan (rankas på 21), ger ett tips på -118 för Milwaukee Brewers (Home Away) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 8.5. Den tredje mest lönsamma tipparen (70 den här säsongen), uppskattar EROY att få 5.1 i vinst genom att satsa 10 på -196 för Over på Over/Under 7.5-marknaden.

IMPERIO
IMPERIO
Ranking: 12/1863
Vinst: 210.02
Asian Handicap (-2.5)
+242 for Arizona Diamondbacks (-2.5), money back on draw
8/10
Beräknad vinst 19.36
carlosed72
carlosed72
Ranking: 21/1863
Vinst: 177.22
Home Away
-118 for Milwaukee Brewers
10/10
Beräknad vinst 8.50
EROY
EROY
Ranking: 70/1863
Vinst: 87.99
Over/Under 7.5
-196 for Over
10/10
Beräknad vinst 5.10
POTOTO
POTOTO
Ranking: 205/1863
Vinst: 28.84
Home Away
+101 for Arizona Diamondbacks
10/10
Beräknad vinst 10.10
Trickster+
Trickster+
Ranking: 214/1863
Vinst: 27.7
Over/Under 7.5
+162 for Under
10/10
Beräknad vinst 16.20
1 2 3

JohnnyBets speltips för Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger abreujg78 (med 14.68% total avkastning) en förutsägelse om att få 8.5 vinst genom att satsa 10 på Milwaukee Brewers (-118) på Home Away-marknaden. Sedan finns det carlosed72 med 14.5% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Milwaukee Brewers (-118) i Home Away. Den beräknade vinsten är 8.5. IMPERIO (10.69% avkastning) valde +242 för Arizona Diamondbacks (-2.5), money back on draw på Asian Handicap (-2.5)-marknaden. Att satsa 8 ger 19.36 vinst om korrekt.

abreujg78
Ranking: 377/1863
Avkastning: 14.68%
Home Away
-118 for Milwaukee Brewers
10/10
Beräknad vinst 8.50
carlosed72
carlosed72
Ranking: 380/1863
Avkastning: 14.5%
Home Away
-118 for Milwaukee Brewers
10/10
Beräknad vinst 8.50
IMPERIO
IMPERIO
Ranking: 428/1863
Avkastning: 10.69%
Asian Handicap (-2.5)
+242 for Arizona Diamondbacks (-2.5), money back on draw
8/10
Beräknad vinst 19.36
EROY
EROY
Ranking: 563/1863
Avkastning: 3.73%
Over/Under 7.5
-196 for Over
10/10
Beräknad vinst 5.10
POTOTO
POTOTO
Ranking: 656/1863
Avkastning: 0.93%
Home Away
+101 for Arizona Diamondbacks
10/10
Beräknad vinst 10.10
1 2 3

JohnnyBets speltips för Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! TIMOX, med en ODI-parameter på 77.76 insatser 10 på oddset +163 för Under på Over/Under 7.5-marknaden. Det kan ge en vinst på 16.3. TEXO (ODI: 42.83) placerar speltips för att få 16.3 vinst genom att sätta 10 på Under (+163) i Over/Under 7.5 insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: 32.47), Monsterbet, valde Home Away-marknaden genom att gå med en 10-insats på oddset +101 för Arizona Diamondbacks, och uppskattade vinsten på 10.1.

TIMOX
TIMOX
Ranking: 56/1863
ODI: 77.76
Over/Under 7.5
+163 for Under
10/10
Beräknad vinst 16.30
TEXO
TEXO
Ranking: 85/1863
ODI: 42.83
Over/Under 7.5
+163 for Under
10/10
Beräknad vinst 16.30
Monsterbet
Monsterbet
Ranking: 98/1863
ODI: 32.47
Home Away
+101 for Arizona Diamondbacks
10/10
Beräknad vinst 10.10
M.Krapka
M.Krapka
Ranking: 107/1863
ODI: 28.72
Over/Under 9.5
+110 for Over
10/10
Beräknad vinst 11.00
Trickster+
Trickster+
Ranking: 114/1863
ODI: 25.38
Over/Under 7.5
+162 for Under
10/10
Beräknad vinst 16.20
1 2 3

Tips med analyser för Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers

De bästa AI-speltipsen på Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers

Vilket resultat för Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Arizona Diamondbacks (-2.5), money back on draw i Asian Handicap (-2.5)-marknaden, till oddset +242, med en instats av 8, från tipparen IMPERIO. Ett bet på Milwaukee Brewers (-118) i Home Away-marknaden med en insats av 10 från carlosed72 är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är Over i Over/Under 7.5-marknaden. EROY tippar att göra en insats av 10 till oddset -196.

Asian Handicap (-2.5)
+242 for Arizona Diamondbacks (-2.5), money back on draw
8/10
Beräknad vinst 19.36
Home Away
-118 for Milwaukee Brewers
10/10
Beräknad vinst 8.50
Over/Under 7.5
-196 for Over
10/10
Beräknad vinst 5.10
Home Away
+101 for Arizona Diamondbacks
10/10
Beräknad vinst 10.10
Over/Under 7.5
+162 for Under
10/10
Beräknad vinst 16.20
1 2 3

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Arizona Diamondbacks och Milwaukee Brewers. Den bästa förutsägelsen, med 50% av rösterna, är en vinst för Arizona Diamondbacks (odds på +101). Medan en seger för Milwaukee Brewers (-118) har samlat 50% av rösterna.

1 50%
2 50%

Arizona Diamondbacks vs Milwaukee Brewers Speltips

Tips 1:
Odds +242 för Arizona Diamondbacks (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (-2.5))
Tips 2:
Odds -196 för Over (Over/Under 7.5)
Spela ansvarsfullt