02.08.2026 14:00 Argentina Primera Nacional 2026

Ciudad de Bolívar - Club Atletico Mitre Förutsägelser och Speltips

Ciudad de Bolívar mot Club Atletico Mitre äger rum kl. 14:00 den 02.08.2026.

Ciudad de Bolivar
Ciudad de Bolívar
Club Atletico Mitre
Club Atletico Mitre

Vad ska man betta på?

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Draw
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Ciudad de Bolívar - Club Atletico Mitre av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Wilhelmine (rankad på 2243 i total vinst) förutspår 16.3 i vinst genom att satsa 10 på Draw (+163) i Home Draw Away insats.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 2243/2054
Vinst: -3123.54
Home Draw Away
+163 for Draw
10/10
Beräknad vinst 16.30

JohnnyBets speltips för Ciudad de Bolívar - Club Atletico Mitre av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Wilhelmine (med -6.42% total avkastning) en förutsägelse om att få 16.3 vinst genom att satsa 10 på Draw (+163) på Home Draw Away-marknaden.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 991/2054
Avkastning: -6.42%
Home Draw Away
+163 for Draw
10/10
Beräknad vinst 16.30

JohnnyBets speltips för Ciudad de Bolívar - Club Atletico Mitre från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -325.56 insatser 10 på oddset +163 för Draw på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 16.3.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 2234/2054
ODI: -325.56
Home Draw Away
+163 for Draw
10/10
Beräknad vinst 16.30

De bästa AI-speltipsen på Ciudad de Bolívar - Club Atletico Mitre

Vilket resultat för Ciudad de Bolívar - Club Atletico Mitre förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Draw i Home Draw Away-marknaden, till oddset +163, med en instats av 10, från tipparen Wilhelmine.

Home Draw Away
+163 for Draw
10/10
Beräknad vinst 16.30

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Ciudad de Bolívar och Club Atletico Mitre. Topptipsen, med 100% av rösterna, är oavgjort (odds på +163). En seger för Ciudad de Bolívar (+125) har inkasserat 0%. 0% förutspår en vinst för Club Atletico Mitre (+276).

1 0%
X 100%
2 0%

Ciudad de Bolívar vs Club Atletico Mitre Speltips

Tips 1:
Odds +163 för Draw (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt