31.08.2026 21:05 Colombia Primera A 2026

Deportes Tolima - Cucuta Deportivo Förutsägelser och Speltips

Deportes Tolima mot Cucuta Deportivo äger rum kl. 21:05 den 31.08.2026.

Deportes Tolima
Deportes Tolima
Cucuta Deportivo
Cucuta Deportivo

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Deportes Tolima vs Cucuta Deportivo som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "Deportes Tolima" med odds på -250 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Deportes Tolima
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Deportes Tolima - Cucuta Deportivo av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Wilhelmine (rankad på 1500 i total vinst) förutspår 4.0 i vinst genom att satsa 10 på Deportes Tolima (-250) i Home Draw Away insats.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1500/1344
Vinst: -3214.65
Home Draw Away
-250 for Deportes Tolima
10/10
Beräknad vinst 4.00

JohnnyBets speltips för Deportes Tolima - Cucuta Deportivo av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Wilhelmine (med -6.41% total avkastning) en förutsägelse om att få 4.0 vinst genom att satsa 10 på Deportes Tolima (-250) på Home Draw Away-marknaden.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 775/1344
Avkastning: -6.41%
Home Draw Away
-250 for Deportes Tolima
10/10
Beräknad vinst 4.00

JohnnyBets speltips för Deportes Tolima - Cucuta Deportivo från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -3445.6 insatser 10 på oddset -250 för Deportes Tolima på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 4.0.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1498/1344
ODI: -3445.6
Home Draw Away
-250 for Deportes Tolima
10/10
Beräknad vinst 4.00

De bästa AI-speltipsen på Deportes Tolima - Cucuta Deportivo

Vilket resultat för Deportes Tolima - Cucuta Deportivo förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Deportes Tolima i Home Draw Away-marknaden, till oddset -250, med en instats av 10, från tipparen Wilhelmine.

Home Draw Away
-250 for Deportes Tolima
10/10
Beräknad vinst 4.00

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Deportes Tolima och Cucuta Deportivo. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för Deportes Tolima (odds på -250). Medan en seger för Cucuta Deportivo (+589) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+342).

1 100%
X 0%
2 0%

Deportes Tolima vs Cucuta Deportivo Speltips

Tips 1:
Odds -250 för Deportes Tolima (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt