24.10.2026 10:30 • Portugal • Primeira Liga 2026/2027

Estrela Amadora - Casa Pia Atlético Förutsägelser och Speltips

Estrela Amadora mot Casa Pia Atlético äger rum kl. 10:30 den 24.10.2026.

Estrela Amadora
Estrela Amadora
—
Casa Pia Atletico
Casa Pia Atlético

Vad ska man betta på?

De mest populära typerna av spel:

Over/Under 2.75
Over
100%
1 av 1 tippare
Double Chance
1X
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Estrela Amadora - Casa Pia Atlético av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Bodia2705 (rankad på 1875 i total vinst) förutspår 2.2 i vinst genom att satsa 10 på 1X (-455) i Double Chance insats. IvanchoX å andra sidan (rankas på 1892), ger ett tips på +115 för Over (Over/Under 2.75) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 11.5.

Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 1875/1966
Vinst: -392.52
Double Chance
-455 for 1X
10/10
Beräknad vinst 2.20
IvanchoX
IvanchoX
Ranking: 1892/1966
Vinst: -431.93
Over/Under 2.75
+115 for Over
10/10
Beräknad vinst 11.50

JohnnyBets speltips för Estrela Amadora - Casa Pia Atlético av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Bodia2705 (med -1.72% total avkastning) en förutsägelse om att få 2.2 vinst genom att satsa 10 på 1X (-455) på Double Chance-marknaden. Sedan finns det IvanchoX med -2.98% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Over (+115) i Over/Under 2.75. Den beräknade vinsten är 11.5.

Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 747/1966
Avkastning: -1.72%
Double Chance
-455 for 1X
10/10
Beräknad vinst 2.20
IvanchoX
IvanchoX
Ranking: 837/1966
Avkastning: -2.98%
Over/Under 2.75
+115 for Over
10/10
Beräknad vinst 11.50

JohnnyBets speltips för Estrela Amadora - Casa Pia Atlético från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Bodia2705, med en ODI-parameter på -20.38 insatser 10 på oddset -455 för 1X på Double Chance-marknaden. Det kan ge en vinst på 2.2. IvanchoX (ODI: -33.78) placerar speltips för att få 11.5 vinst genom att sätta 10 på Over (+115) i Over/Under 2.75 insats.

Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 1885/1966
ODI: -20.38
Double Chance
-455 for 1X
10/10
Beräknad vinst 2.20
IvanchoX
IvanchoX
Ranking: 1930/1966
ODI: -33.78
Over/Under 2.75
+115 for Over
10/10
Beräknad vinst 11.50

De bästa AI-speltipsen på Estrela Amadora - Casa Pia Atlético

Vilket resultat för Estrela Amadora - Casa Pia Atlético förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på 1X i Double Chance-marknaden, till oddset -455, med en instats av 10, från tipparen Bodia2705. Ett bet på Over (+115) i Over/Under 2.75-marknaden med en insats av 10 från IvanchoX är AI:s andra favorit.

Double Chance
-455 for 1X
10/10
Beräknad vinst 2.20
Over/Under 2.75
+115 for Over
10/10
Beräknad vinst 11.50

Estrela Amadora vs Casa Pia Atlético Speltips

Tips 1:
Odds -455 för 1X (Double Chance)
Tips 2:
Odds +115 för Over (Over/Under 2.75)
Spela ansvarsfullt