27.08.2026 14:30 Europe Europa League 2026/2027

Ferencvarosi TC - Trabzonspor Förutsägelser och Speltips

Ferencvarosi TC mot Trabzonspor äger rum kl. 14:30 den 27.08.2026.

Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
Trabzonspor
Trabzonspor

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Ferencvarosi TC vs Trabzonspor som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "Trabzonspor" med odds på +124 från 2 av 2 användare. En annan populär spellinje är "Asian Handicap (0)" med ett "Trabzonspor (0), money back on draw"-resultat (odds på -149) från 100%.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Trabzonspor
100%
2 av 2 tippare
Asian Handicap (0)
Trabzonspor (0), money back on draw
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Ferencvarosi TC - Trabzonspor av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Dzoni009 (rankad på 1129 i total vinst) förutspår 6.7 i vinst genom att satsa 10 på Trabzonspor (0), money back on draw (-149) i Asian Handicap (0) insats. Madziulka å andra sidan (rankas på 1303), ger ett tips på +124 för Trabzonspor (Home Draw Away) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 12.4. Den tredje mest lönsamma tipparen (1385 den här säsongen), uppskattar aphrodite att få 11.6 i vinst genom att satsa 10 på +116 för Trabzonspor på Home Draw Away-marknaden.

Dzoni009
Dzoni009
Ranking: 1129/1245
Vinst: -112.7
Asian Handicap (0)
-149 for Trabzonspor (0), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 6.70
Madziulka
Madziulka
Ranking: 1303/1245
Vinst: -360.84
Home Draw Away
+124 for Trabzonspor
10/10
Beräknad vinst 12.40
aphrodite
aphrodite
Ranking: 1385/1245
Vinst: -2569.74
Home Draw Away
+116 for Trabzonspor
10/10
Beräknad vinst 11.60

JohnnyBets speltips för Ferencvarosi TC - Trabzonspor av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Dzoni009 (med -2.23% total avkastning) en förutsägelse om att få 6.7 vinst genom att satsa 10 på Trabzonspor (0), money back on draw (-149) på Asian Handicap (0)-marknaden. Sedan finns det Madziulka med -5.53% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Trabzonspor (+124) i Home Draw Away. Den beräknade vinsten är 12.4. aphrodite (-7.6% avkastning) valde +116 för Trabzonspor på Home Draw Away-marknaden. Att satsa 10 ger 11.6 vinst om korrekt.

Dzoni009
Dzoni009
Ranking: 510/1245
Avkastning: -2.23%
Asian Handicap (0)
-149 for Trabzonspor (0), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 6.70
Madziulka
Madziulka
Ranking: 657/1245
Avkastning: -5.53%
Home Draw Away
+124 for Trabzonspor
10/10
Beräknad vinst 12.40
aphrodite
aphrodite
Ranking: 744/1245
Avkastning: -7.6%
Home Draw Away
+116 for Trabzonspor
10/10
Beräknad vinst 11.60

JohnnyBets speltips för Ferencvarosi TC - Trabzonspor från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Dzoni009, med en ODI-parameter på 13.44 insatser 10 på oddset -149 för Trabzonspor (0), money back on draw på Asian Handicap (0)-marknaden. Det kan ge en vinst på 6.7. Madziulka (ODI: -9.44) placerar speltips för att få 12.4 vinst genom att sätta 10 på Trabzonspor (+124) i Home Draw Away insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: -1391.45), aphrodite, valde Home Draw Away-marknaden genom att gå med en 10-insats på oddset +116 för Trabzonspor, och uppskattade vinsten på 11.6.

Dzoni009
Dzoni009
Ranking: 133/1245
ODI: 13.44
Asian Handicap (0)
-149 for Trabzonspor (0), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 6.70
Madziulka
Madziulka
Ranking: 1258/1245
ODI: -9.44
Home Draw Away
+124 for Trabzonspor
10/10
Beräknad vinst 12.40
aphrodite
aphrodite
Ranking: 1379/1245
ODI: -1391.45
Home Draw Away
+116 for Trabzonspor
10/10
Beräknad vinst 11.60

De bästa AI-speltipsen på Ferencvarosi TC - Trabzonspor

Vilket resultat för Ferencvarosi TC - Trabzonspor förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Trabzonspor i Home Draw Away-marknaden, till oddset +124, med en instats av 10, från tipparen Madziulka. Ett bet på Trabzonspor (0), money back on draw (-149) i Asian Handicap (0)-marknaden med en insats av 10 från Dzoni009 är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är Trabzonspor i Home Draw Away-marknaden. aphrodite tippar att göra en insats av 10 till oddset +116.

Home Draw Away
+124 for Trabzonspor
10/10
Beräknad vinst 12.40
Asian Handicap (0)
-149 for Trabzonspor (0), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 6.70
Home Draw Away
+116 for Trabzonspor
10/10
Beräknad vinst 11.60

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Ferencvarosi TC och Trabzonspor. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Trabzonspor (odds på +124). En seger för Ferencvarosi TC (+190) har samlat 0% av rösterna, där 0% förutspår oavgjort (+214).

1 0%
X 0%
2 100%

Ferencvarosi TC vs Trabzonspor Speltips

Tips 1:
Odds -149 för Trabzonspor (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Spela ansvarsfullt