24.10.2026 10:00 • Iceland • Besta deild 2026

FH Hafnarfjördur - Thor Akureyri Förutsägelser och Speltips

FH Hafnarfjördur mot Thor Akureyri äger rum kl. 10:00 den 24.10.2026.

FH Hafnarfjordur
FH Hafnarfjördur
—
Thor Akureyri
Thor Akureyri

Vad ska man betta på?

De mest populära typerna av spel:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för FH Hafnarfjördur - Thor Akureyri av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, bukerror (rankad på 1724 i total vinst) förutspår 3.8 i vinst genom att satsa 10 på Over (-263) i Over/Under 2.5 insats.

bukerror
bukerror
Ranking: 1724/1969
Vinst: -185.29
Over/Under 2.5
-263 for Over
10/10
Beräknad vinst 3.80

JohnnyBets speltips för FH Hafnarfjördur - Thor Akureyri av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger bukerror (med -1.19% total avkastning) en förutsägelse om att få 3.8 vinst genom att satsa 10 på Over (-263) på Over/Under 2.5-marknaden.

bukerror
bukerror
Ranking: 714/1969
Avkastning: -1.19%
Over/Under 2.5
-263 for Over
10/10
Beräknad vinst 3.80

JohnnyBets speltips för FH Hafnarfjördur - Thor Akureyri från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! bukerror, med en ODI-parameter på 13.77 insatser 10 på oddset -263 för Over på Over/Under 2.5-marknaden. Det kan ge en vinst på 3.8.

bukerror
bukerror
Ranking: 204/1969
ODI: 13.77
Over/Under 2.5
-263 for Over
10/10
Beräknad vinst 3.80

De bästa AI-speltipsen på FH Hafnarfjördur - Thor Akureyri

Vilket resultat för FH Hafnarfjördur - Thor Akureyri förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Over i Over/Under 2.5-marknaden, till oddset -263, med en instats av 10, från tipparen bukerror.

Over/Under 2.5
-263 for Over
10/10
Beräknad vinst 3.80

FH Hafnarfjördur vs Thor Akureyri Speltips

Tips 1:
Odds -263 för Over (Over/Under 2.5)
Spela ansvarsfullt