28.08.2026 12:30 Austria 2. Liga 2026/2027

First Vienna Fernwärme FC - SKU Amstetten Förutsägelser och Speltips

First Vienna Fernwärme FC mot SKU Amstetten äger rum kl. 12:30 den 28.08.2026.

First Vienna Fernwärme FC 1894
First Vienna Fernwärme FC
SKU Amstetten
SKU Amstetten

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för First Vienna Fernwärme FC vs SKU Amstetten som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "First Vienna Fernwärme FC" med odds på +118 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
First Vienna Fernwärme FC
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för First Vienna Fernwärme FC - SKU Amstetten av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, jarix792 (rankad på 805 i total vinst) förutspår 4.72 i vinst genom att satsa 4 på First Vienna Fernwärme FC (+118) i Home Draw Away insats.

jarix792
jarix792
Ranking: 805/1271
Vinst: -23.29
Home Draw Away
+118 for First Vienna Fernwärme FC
4/10
Beräknad vinst 4.72

JohnnyBets speltips för First Vienna Fernwärme FC - SKU Amstetten av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger jarix792 (med -1.57% total avkastning) en förutsägelse om att få 4.72 vinst genom att satsa 4 på First Vienna Fernwärme FC (+118) på Home Draw Away-marknaden.

jarix792
jarix792
Ranking: 510/1271
Avkastning: -1.57%
Home Draw Away
+118 for First Vienna Fernwärme FC
4/10
Beräknad vinst 4.72

JohnnyBets speltips för First Vienna Fernwärme FC - SKU Amstetten från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! jarix792, med en ODI-parameter på -9.14 insatser 4 på oddset +118 för First Vienna Fernwärme FC på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 4.72.

jarix792
jarix792
Ranking: 1284/1271
ODI: -9.14
Home Draw Away
+118 for First Vienna Fernwärme FC
4/10
Beräknad vinst 4.72

De bästa AI-speltipsen på First Vienna Fernwärme FC - SKU Amstetten

Vilket resultat för First Vienna Fernwärme FC - SKU Amstetten förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på First Vienna Fernwärme FC i Home Draw Away-marknaden, till oddset +118, med en instats av 4, från tipparen jarix792.

Home Draw Away
+118 for First Vienna Fernwärme FC
4/10
Beräknad vinst 4.72

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan First Vienna Fernwärme FC och SKU Amstetten. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för First Vienna Fernwärme FC (odds på +118). Medan en seger för SKU Amstetten (+165) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+223).

1 100%
X 0%
2 0%

First Vienna Fernwärme FC vs SKU Amstetten Speltips

Tips 1:
Odds +118 för First Vienna Fernwärme FC (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt