30.08.2026 15:00 Serbia Prva Liga 2026/2027

FK TSC Backa Topola - FK Smederevo Förutsägelser och Speltips

FK TSC Backa Topola mot FK Smederevo äger rum kl. 15:00 den 30.08.2026.

FK TSC Backa Topola
FK TSC Backa Topola
FK Smederevo
FK Smederevo

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för FK TSC Backa Topola vs FK Smederevo som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "FK TSC Backa Topola" med odds på -127 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
FK TSC Backa Topola
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för FK TSC Backa Topola - FK Smederevo av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, GODOF1337HUANIA (rankad på 1099 i total vinst) förutspår 7.9 i vinst genom att satsa 10 på FK TSC Backa Topola (-127) i Home Draw Away insats.

GODOF1337HUANIA
GODOF1337HUANIA
Ranking: 1099/1335
Vinst: -64.71
Home Draw Away
-127 for FK TSC Backa Topola
10/10
Beräknad vinst 7.90

JohnnyBets speltips för FK TSC Backa Topola - FK Smederevo av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger GODOF1337HUANIA (med -0.53% total avkastning) en förutsägelse om att få 7.9 vinst genom att satsa 10 på FK TSC Backa Topola (-127) på Home Draw Away-marknaden.

GODOF1337HUANIA
GODOF1337HUANIA
Ranking: 500/1335
Avkastning: -0.53%
Home Draw Away
-127 for FK TSC Backa Topola
10/10
Beräknad vinst 7.90

JohnnyBets speltips för FK TSC Backa Topola - FK Smederevo från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! GODOF1337HUANIA, med en ODI-parameter på 53.41 insatser 10 på oddset -127 för FK TSC Backa Topola på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 7.9.

GODOF1337HUANIA
GODOF1337HUANIA
Ranking: 70/1335
ODI: 53.41
Home Draw Away
-127 for FK TSC Backa Topola
10/10
Beräknad vinst 7.90

De bästa AI-speltipsen på FK TSC Backa Topola - FK Smederevo

Vilket resultat för FK TSC Backa Topola - FK Smederevo förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på FK TSC Backa Topola i Home Draw Away-marknaden, till oddset -127, med en instats av 10, från tipparen GODOF1337HUANIA.

Home Draw Away
-127 for FK TSC Backa Topola
10/10
Beräknad vinst 7.90

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan FK TSC Backa Topola och FK Smederevo. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för FK TSC Backa Topola (odds på -127). Medan en seger för FK Smederevo (+190) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (-105).

1 100%
X 0%
2 0%

FK TSC Backa Topola vs FK Smederevo Speltips

Tips 1:
Odds -127 för FK TSC Backa Topola (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt