27.09.2026 11:00 • World • Friendly International Matches U19 2025/2026

Tyskland U19 - Ukraina U19 Förutsägelser och Speltips

Tyskland U19 mot Ukraina U19 äger rum kl. 11:00 den 27.09.2026.

Tyskland U19
—
Ukraina U19

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Tyskland U19 vs Ukraina U19 som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "Tyskland U19" med odds på -192 från 2 av 3 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Tyskland U19
67%
2 av 3 tippare
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 av 1 tippare
Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Tyskland U19 - Ukraina U19 av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, staruszek (rankad på 1412 i total vinst) förutspår 5.2 i vinst genom att satsa 10 på Tyskland U19 (-192) i Home Draw Away insats. giannhs68 å andra sidan (rankas på 1560), ger ett tips på -227 för Over (Over/Under 2.25) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 4.4. Den tredje mest lönsamma tipparen (1745 den här säsongen), uppskattar Klave33 att få 29.64 i vinst genom att satsa 6 på +494 för Over på Over/Under 2.5, 1st Half-marknaden.

staruszek
staruszek
Ranking: 1412/1684
Vinst: -129.82
Home Draw Away
-192 for Tyskland U19
10/10
Beräknad vinst 5.20
giannhs68
giannhs68
Ranking: 1560/1684
Vinst: -243.24
Over/Under 2.25
-227 for Over
10/10
Beräknad vinst 4.40
Klave33
Klave33
Ranking: 1745/1684
Vinst: -954.1
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Beräknad vinst 29.64
maus1
maus1
Ranking: 1782/1684
Vinst: -1687.06
Over/Under 1.5, 1st Half
+131 for Over
10/10
Beräknad vinst 13.10
Antonhundballl
Antonhundballl
Ranking: 1786/1684
Vinst: -1984.92
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Beräknad vinst 25.12
1 2

JohnnyBets speltips för Tyskland U19 - Ukraina U19 av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger giannhs68 (med -1.63% total avkastning) en förutsägelse om att få 4.4 vinst genom att satsa 10 på Over (-227) på Over/Under 2.25-marknaden. Sedan finns det staruszek med -2.11% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Tyskland U19 (-192) i Home Draw Away. Den beräknade vinsten är 5.2. Klave33 (-3.52% avkastning) valde +494 för Over på Over/Under 2.5, 1st Half-marknaden. Att satsa 6 ger 29.64 vinst om korrekt.

giannhs68
giannhs68
Ranking: 626/1684
Avkastning: -1.63%
Over/Under 2.25
-227 for Over
10/10
Beräknad vinst 4.40
staruszek
staruszek
Ranking: 652/1684
Avkastning: -2.11%
Home Draw Away
-192 for Tyskland U19
10/10
Beräknad vinst 5.20
Klave33
Klave33
Ranking: 754/1684
Avkastning: -3.52%
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Beräknad vinst 29.64
maus1
maus1
Ranking: 906/1684
Avkastning: -5.82%
Over/Under 1.5, 1st Half
+131 for Over
10/10
Beräknad vinst 13.10
Antonhundballl
Antonhundballl
Ranking: 1050/1684
Avkastning: -8.88%
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Beräknad vinst 25.12
1 2

JohnnyBets speltips för Tyskland U19 - Ukraina U19 från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Antonhundballl, med en ODI-parameter på 1047.7 insatser 8 på oddset +314 för Draw på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 25.12. Klave33 (ODI: 424.84) placerar speltips för att få 29.64 vinst genom att sätta 6 på Over (+494) i Over/Under 2.5, 1st Half insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: 282.26), maus1, valde Over/Under 1.5, 1st Half-marknaden genom att gå med en 10-insats på oddset +131 för Over, och uppskattade vinsten på 13.1.

Antonhundballl
Antonhundballl
Ranking: 8/1684
ODI: 1047.7
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Beräknad vinst 25.12
Klave33
Klave33
Ranking: 21/1684
ODI: 424.84
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Beräknad vinst 29.64
maus1
maus1
Ranking: 29/1684
ODI: 282.26
Over/Under 1.5, 1st Half
+131 for Over
10/10
Beräknad vinst 13.10
staruszek
staruszek
Ranking: 1655/1684
ODI: -21.12
Home Draw Away
-192 for Tyskland U19
10/10
Beräknad vinst 5.20
giannhs68
giannhs68
Ranking: 1670/1684
ODI: -26.76
Over/Under 2.25
-227 for Over
10/10
Beräknad vinst 4.40
1 2

De bästa AI-speltipsen på Tyskland U19 - Ukraina U19

Vilket resultat för Tyskland U19 - Ukraina U19 förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Tyskland U19 i Home Draw Away-marknaden, till oddset -192, med en instats av 10, från tipparen staruszek. Ett bet på Over (-227) i Over/Under 2.25-marknaden med en insats av 10 från giannhs68 är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är Over i Over/Under 2.5, 1st Half-marknaden. Klave33 tippar att göra en insats av 6 till oddset +494.

Home Draw Away
-192 for Tyskland U19
10/10
Beräknad vinst 5.20
Over/Under 2.25
-227 for Over
10/10
Beräknad vinst 4.40
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Beräknad vinst 29.64
Over/Under 1.5, 1st Half
+131 for Over
10/10
Beräknad vinst 13.10
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Beräknad vinst 25.12
1 2

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Tyskland U19 och Ukraina U19. Topptipset, med 67% av rösterna, är en vinst för Tyskland U19 (odds på -192). Medan en seger för Ukraina U19 (+437) har samlat 0% av rösterna, med 33% som förutspår oavgjort (+314).

1 67%
X 33%
2 0%

Tyskland U19 vs Ukraina U19 Speltips

Tips 1:
Odds -192 för Tyskland U19 (Home Draw Away)
Tips 2:
Odds -227 för Over (Over/Under 2.25)
Spela ansvarsfullt