03.08.2026 13:00 Sweden Allsvenskan 2026

Halmstads BK - IK Sirius FK Förutsägelser och Speltips

Halmstads BK mot IK Sirius FK äger rum kl. 13:00 den 03.08.2026.

Halmstads BK
Halmstads BK
IK Sirius FK
IK Sirius FK

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Halmstads BK vs IK Sirius FK som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "IK Sirius FK" med odds på -250 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
IK Sirius FK
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Halmstads BK - IK Sirius FK av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Wilhelmine (rankad på 1 i total vinst) förutspår 4.0 i vinst genom att satsa 10 på IK Sirius FK (-250) i Home Draw Away insats.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1/497
Vinst: 0.0
Home Draw Away
-250 for IK Sirius FK
10/10
Beräknad vinst 4.00

JohnnyBets speltips för Halmstads BK - IK Sirius FK av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Wilhelmine (med 0.0% total avkastning) en förutsägelse om att få 4.0 vinst genom att satsa 10 på IK Sirius FK (-250) på Home Draw Away-marknaden.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1/497
Avkastning: 0.0%
Home Draw Away
-250 for IK Sirius FK
10/10
Beräknad vinst 4.00

JohnnyBets speltips för Halmstads BK - IK Sirius FK från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Wilhelmine, med en ODI-parameter på 0.0 insatser 10 på oddset -250 för IK Sirius FK på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 4.0.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1/497
ODI: 0.0
Home Draw Away
-250 for IK Sirius FK
10/10
Beräknad vinst 4.00

De bästa AI-speltipsen på Halmstads BK - IK Sirius FK

Vilket resultat för Halmstads BK - IK Sirius FK förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på IK Sirius FK i Home Draw Away-marknaden, till oddset -250, med en instats av 10, från tipparen Wilhelmine.

Home Draw Away
-250 for IK Sirius FK
10/10
Beräknad vinst 4.00

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Halmstads BK och IK Sirius FK. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för IK Sirius FK (odds på -250). En seger för Halmstads BK (+627) har samlat 0% av rösterna, där 0% förutspår oavgjort (+409).

1 0%
X 0%
2 100%

Halmstads BK vs IK Sirius FK Speltips

Tips 1:
Odds -250 för IK Sirius FK (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt