28.07.2026 14:45 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Hereford FC - Shrewsbury Town Förutsägelser och Speltips

Hereford FC mot Shrewsbury Town äger rum kl. 14:45 den 28.07.2026.

Hereford FC
Hereford FC
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town

Vad ska man betta på?

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away, 1st Half
Draw
100%
1 av 1 tippare
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Hereford FC - Shrewsbury Town av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Girl with passion (rankad på 1993 i total vinst) förutspår 14.6 i vinst genom att satsa 10 på Draw (+146) i Home Draw Away, 1st Half insats. Papadenis å andra sidan (rankas på 2027), ger ett tips på +103 för Over (Over/Under 1.5, 1st Half) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 10.3.

Girl with passion
Girl with passion
Ranking: 1993/2012
Vinst: -283.4
Home Draw Away, 1st Half
+146 for Draw
10/10
Beräknad vinst 14.60
Papadenis
Papadenis
Ranking: 2027/2012
Vinst: -346.22
Over/Under 1.5, 1st Half
+103 for Over
10/10
Beräknad vinst 10.30

JohnnyBets speltips för Hereford FC - Shrewsbury Town av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Girl with passion (med -8.54% total avkastning) en förutsägelse om att få 14.6 vinst genom att satsa 10 på Draw (+146) på Home Draw Away, 1st Half-marknaden. Sedan finns det Papadenis med -9.95% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Over (+103) i Over/Under 1.5, 1st Half. Den beräknade vinsten är 10.3.

Girl with passion
Girl with passion
Ranking: 1068/2012
Avkastning: -8.54%
Home Draw Away, 1st Half
+146 for Draw
10/10
Beräknad vinst 14.60
Papadenis
Papadenis
Ranking: 1132/2012
Avkastning: -9.95%
Over/Under 1.5, 1st Half
+103 for Over
10/10
Beräknad vinst 10.30

JohnnyBets speltips för Hereford FC - Shrewsbury Town från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Papadenis, med en ODI-parameter på 51.54 insatser 10 på oddset +103 för Over på Over/Under 1.5, 1st Half-marknaden. Det kan ge en vinst på 10.3. Girl with passion (ODI: -23.87) placerar speltips för att få 14.6 vinst genom att sätta 10 på Draw (+146) i Home Draw Away, 1st Half insats.

Papadenis
Papadenis
Ranking: 94/2012
ODI: 51.54
Over/Under 1.5, 1st Half
+103 for Over
10/10
Beräknad vinst 10.30
Girl with passion
Girl with passion
Ranking: 2060/2012
ODI: -23.87
Home Draw Away, 1st Half
+146 for Draw
10/10
Beräknad vinst 14.60

De bästa AI-speltipsen på Hereford FC - Shrewsbury Town

Vilket resultat för Hereford FC - Shrewsbury Town förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Draw i Home Draw Away, 1st Half-marknaden, till oddset +146, med en instats av 10, från tipparen Girl with passion. Ett bet på Over (+103) i Over/Under 1.5, 1st Half-marknaden med en insats av 10 från Papadenis är AI:s andra favorit.

Home Draw Away, 1st Half
+146 for Draw
10/10
Beräknad vinst 14.60
Over/Under 1.5, 1st Half
+103 for Over
10/10
Beräknad vinst 10.30

Hereford FC vs Shrewsbury Town Speltips

Tips 1:
Odds +146 för Draw (Home Draw Away, 1st Half)
Tips 2:
Odds +103 för Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Spela ansvarsfullt