26.09.2026 16:00 • World • LCS Summer 2026

Lyon Gaming - Shopify Rebellion Förutsägelser och Speltips

Lyon Gaming mot Shopify Rebellion äger rum kl. 16:00 den 26.09.2026.

Lyon Gaming
—
Shopify Rebellion

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Lyon Gaming vs Shopify Rebellion som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Winner" och ett förutspått resultat på "Shopify Rebellion" med odds på +665 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Winner
Shopify Rebellion
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Lyon Gaming - Shopify Rebellion av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, abreujg78 (rankad på 1791 i total vinst) förutspår 39.9 i vinst genom att satsa 6 på Shopify Rebellion (+665) i Winner insats.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1791/1680
Vinst: -27207.1
Winner
+665 for Shopify Rebellion
6/10
Beräknad vinst 39.90

JohnnyBets speltips för Lyon Gaming - Shopify Rebellion av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger abreujg78 (med -18.71% total avkastning) en förutsägelse om att få 39.9 vinst genom att satsa 6 på Shopify Rebellion (+665) på Winner-marknaden.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1292/1680
Avkastning: -18.71%
Winner
+665 for Shopify Rebellion
6/10
Beräknad vinst 39.90

JohnnyBets speltips för Lyon Gaming - Shopify Rebellion från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! abreujg78, med en ODI-parameter på -30811.4 insatser 6 på oddset +665 för Shopify Rebellion på Winner-marknaden. Det kan ge en vinst på 39.9.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1789/1680
ODI: -30811.4
Winner
+665 for Shopify Rebellion
6/10
Beräknad vinst 39.90

De bästa AI-speltipsen på Lyon Gaming - Shopify Rebellion

Vilket resultat för Lyon Gaming - Shopify Rebellion förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Shopify Rebellion i Winner-marknaden, till oddset +665, med en instats av 6, från tipparen abreujg78.

Winner
+665 for Shopify Rebellion
6/10
Beräknad vinst 39.90

Lyon Gaming vs Shopify Rebellion Speltips

Tips 1:
Odds +665 för Shopify Rebellion (Winner)
Spela ansvarsfullt