31.08.2026 20:40 United States US Open Women 2026

Naomi Osaka - Anastasia Zakharova Förutsägelser och Speltips

Naomi Osaka mot Anastasia Zakharova äger rum kl. 20:40 den 31.08.2026.

Naomi Osaka
Anastasia Zakharova

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Naomi Osaka vs Anastasia Zakharova som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Anastasia Zakharova" med odds på +741 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Anastasia Zakharova
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Naomi Osaka - Anastasia Zakharova av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, GamblingSport19 (rankad på 1421 i total vinst) förutspår 44.46 i vinst genom att satsa 6 på Anastasia Zakharova (+741) i Home Away insats.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ranking: 1421/1319
Vinst: -458.5
Home Away
+741 for Anastasia Zakharova
6/10
Beräknad vinst 44.46

JohnnyBets speltips för Naomi Osaka - Anastasia Zakharova av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger GamblingSport19 (med -5.44% total avkastning) en förutsägelse om att få 44.46 vinst genom att satsa 6 på Anastasia Zakharova (+741) på Home Away-marknaden.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ranking: 726/1319
Avkastning: -5.44%
Home Away
+741 for Anastasia Zakharova
6/10
Beräknad vinst 44.46

JohnnyBets speltips för Naomi Osaka - Anastasia Zakharova från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! GamblingSport19, med en ODI-parameter på -1606.62 insatser 6 på oddset +741 för Anastasia Zakharova på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 44.46.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ranking: 1478/1319
ODI: -1606.62
Home Away
+741 for Anastasia Zakharova
6/10
Beräknad vinst 44.46

De bästa AI-speltipsen på Naomi Osaka - Anastasia Zakharova

Vilket resultat för Naomi Osaka - Anastasia Zakharova förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Anastasia Zakharova i Home Away-marknaden, till oddset +741, med en instats av 6, från tipparen GamblingSport19.

Home Away
+741 for Anastasia Zakharova
6/10
Beräknad vinst 44.46

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Naomi Osaka och Anastasia Zakharova. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Anastasia Zakharova (odds på +741). En seger för Naomi Osaka (-1000) har samlat 0% av rösterna.

1 0%
2 100%

Naomi Osaka vs Anastasia Zakharova Speltips

Tips 1:
Odds +741 för Anastasia Zakharova (Home Away)
Spela ansvarsfullt