29.08.2026 21:00 Guatemala Primera Division 2026/2027

Nueva Santa Rosa - CS Deportivo Sacachispas Förutsägelser och Speltips

Nueva Santa Rosa mot CS Deportivo Sacachispas äger rum kl. 21:00 den 29.08.2026.

Nueva Santa Rosa
CS Deportivo Sacachispas
CS Deportivo Sacachispas

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Nueva Santa Rosa vs CS Deportivo Sacachispas som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Asian Handicap (-2)" och ett förutspått resultat på "Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw" med odds på +296 från 1 av 1 användare. En annan populär spellinje är "Asian Handicap (-1.75)" med ett "Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw"-resultat (odds på +148) från 100%.

De mest populära typerna av spel:

Asian Handicap (-2)
Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw
100%
1 av 1 tippare
Asian Handicap (-1.75)
Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Nueva Santa Rosa - CS Deportivo Sacachispas av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Lickitung (rankad på 59 i total vinst) förutspår 14.8 i vinst genom att satsa 10 på Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw (+148) i Asian Handicap (-1.75) insats. betsoft å andra sidan (rankas på 1034), ger ett tips på +296 för Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw (Asian Handicap (-2)) genom att satsa 8 för att få en uppskattad vinst på 23.68.

Lickitung
Lickitung
Ranking: 59/1315
Vinst: 99.39
Asian Handicap (-1.75)
+148 for Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 14.80
betsoft
betsoft
Ranking: 1034/1315
Vinst: -55.6
Asian Handicap (-2)
+296 for Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw
8/10
Beräknad vinst 23.68

JohnnyBets speltips för Nueva Santa Rosa - CS Deportivo Sacachispas av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Lickitung (med 4.8% total avkastning) en förutsägelse om att få 14.8 vinst genom att satsa 10 på Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw (+148) på Asian Handicap (-1.75)-marknaden. Sedan finns det betsoft med -8.29% avkastning, som ger ett tips med 8 insats för Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw (+296) i Asian Handicap (-2). Den beräknade vinsten är 23.68.

Lickitung
Lickitung
Ranking: 312/1315
Avkastning: 4.8%
Asian Handicap (-1.75)
+148 for Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 14.80
betsoft
betsoft
Ranking: 826/1315
Avkastning: -8.29%
Asian Handicap (-2)
+296 for Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw
8/10
Beräknad vinst 23.68

JohnnyBets speltips för Nueva Santa Rosa - CS Deportivo Sacachispas från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Lickitung, med en ODI-parameter på 33.24 insatser 10 på oddset +148 för Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw på Asian Handicap (-1.75)-marknaden. Det kan ge en vinst på 14.8. betsoft (ODI: 13.45) placerar speltips för att få 23.68 vinst genom att sätta 8 på Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw (+296) i Asian Handicap (-2) insats.

Lickitung
Lickitung
Ranking: 91/1315
ODI: 33.24
Asian Handicap (-1.75)
+148 for Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 14.80
betsoft
betsoft
Ranking: 140/1315
ODI: 13.45
Asian Handicap (-2)
+296 for Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw
8/10
Beräknad vinst 23.68

De bästa AI-speltipsen på Nueva Santa Rosa - CS Deportivo Sacachispas

Vilket resultat för Nueva Santa Rosa - CS Deportivo Sacachispas förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw i Asian Handicap (-1.75)-marknaden, till oddset +148, med en instats av 10, från tipparen Lickitung. Ett bet på Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw (+296) i Asian Handicap (-2)-marknaden med en insats av 8 från betsoft är AI:s andra favorit.

Asian Handicap (-1.75)
+148 for Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 14.80
Asian Handicap (-2)
+296 for Nueva Santa Rosa (-2), money back on draw
8/10
Beräknad vinst 23.68

Nueva Santa Rosa vs CS Deportivo Sacachispas Speltips

Tips 1:
Odds +148 för Nueva Santa Rosa (-1.75), money back on draw (Asian Handicap (-1.75))
Spela ansvarsfullt