29.08.2026 22:30 United States MLS 2026

San Diego FC - LA Galaxy Förutsägelser och Speltips

San Diego FC mot LA Galaxy äger rum kl. 22:30 den 29.08.2026.

San Diego FC
San Diego FC
Los Angeles Galaxy
LA Galaxy

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för San Diego FC vs LA Galaxy som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "San Diego FC" med odds på -122 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
San Diego FC
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för San Diego FC - LA Galaxy av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, TulevikMaro (rankad på 1130 i total vinst) förutspår 8.2 i vinst genom att satsa 10 på San Diego FC (-122) i Home Draw Away insats.

TulevikMaro
TulevikMaro
Ranking: 1130/1293
Vinst: -90.4
Home Draw Away
-122 for San Diego FC
10/10
Beräknad vinst 8.20

JohnnyBets speltips för San Diego FC - LA Galaxy av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger TulevikMaro (med -6.67% total avkastning) en förutsägelse om att få 8.2 vinst genom att satsa 10 på San Diego FC (-122) på Home Draw Away-marknaden.

TulevikMaro
TulevikMaro
Ranking: 749/1293
Avkastning: -6.67%
Home Draw Away
-122 for San Diego FC
10/10
Beräknad vinst 8.20

JohnnyBets speltips för San Diego FC - LA Galaxy från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! TulevikMaro, med en ODI-parameter på -4.8 insatser 10 på oddset -122 för San Diego FC på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 8.2.

TulevikMaro
TulevikMaro
Ranking: 1230/1293
ODI: -4.8
Home Draw Away
-122 for San Diego FC
10/10
Beräknad vinst 8.20

De bästa AI-speltipsen på San Diego FC - LA Galaxy

Vilket resultat för San Diego FC - LA Galaxy förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på San Diego FC i Home Draw Away-marknaden, till oddset -122, med en instats av 10, från tipparen TulevikMaro.

Home Draw Away
-122 for San Diego FC
10/10
Beräknad vinst 8.20

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan San Diego FC och LA Galaxy. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för San Diego FC (odds på -122). Medan en seger för LA Galaxy (+257) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+304).

1 100%
X 0%
2 0%

San Diego FC vs LA Galaxy Speltips

Tips 1:
Odds -122 för San Diego FC (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt