Evenemang pågår
25.10.2026 08:15 • Europe • PDC European Championship 2026

Ross Smith - Luke Woodhouse Förutsägelser och Speltips

Ross Smith mot Luke Woodhouse äger rum kl. 08:15 den 25.10.2026.

Ross Smith
—
Luke Woodhouse

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Ross Smith vs Luke Woodhouse som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Ross Smith" med odds på -130 från 4 av 6 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Ross Smith
67%
4 av 6 tippare

JohnnyBets speltips för Ross Smith - Luke Woodhouse av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Iwka89 (rankad på 103 i total vinst) förutspår 6.08 i vinst genom att satsa 8 på Ross Smith (-132) i Home Away insats. adriano8911 å andra sidan (rankas på 1503), ger ett tips på -130 för Ross Smith (Home Away) genom att satsa 8 för att få en uppskattad vinst på 6.16. Den tredje mest lönsamma tipparen (1995 den här säsongen), uppskattar Red Fury att få 7.2 i vinst genom att satsa 10 på -139 för Ross Smith på Home Away-marknaden.

Iwka89
Iwka89
Ranking: 103/1986
Vinst: 70.6
Home Away
-132 for Ross Smith
8/10
Beräknad vinst 6.08
adriano8911
adriano8911
Ranking: 1503/1986
Vinst: -73.21
Home Away
-130 for Ross Smith
8/10
Beräknad vinst 6.16
Red Fury
Red Fury
Ranking: 1995/1986
Vinst: -838.26
Home Away
-139 for Ross Smith
10/10
Beräknad vinst 7.20
Antonhundballl
Antonhundballl
Ranking: 2082/1986
Vinst: -2783.04
Home Away
+114 for Luke Woodhouse
10/10
Beräknad vinst 11.40
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 2097/1986
Vinst: -9634.52
Home Away
-139 for Ross Smith
10/10
Beräknad vinst 7.20
1 2

JohnnyBets speltips för Ross Smith - Luke Woodhouse av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Iwka89 (med 1.65% total avkastning) en förutsägelse om att få 6.08 vinst genom att satsa 8 på Ross Smith (-132) på Home Away-marknaden. Sedan finns det adriano8911 med -1.63% avkastning, som ger ett tips med 8 insats för Ross Smith (-130) i Home Away. Den beräknade vinsten är 6.16. Red Fury (-4.8% avkastning) valde -139 för Ross Smith på Home Away-marknaden. Att satsa 10 ger 7.2 vinst om korrekt.

Iwka89
Iwka89
Ranking: 560/1986
Avkastning: 1.65%
Home Away
-132 for Ross Smith
8/10
Beräknad vinst 6.08
adriano8911
adriano8911
Ranking: 742/1986
Avkastning: -1.63%
Home Away
-130 for Ross Smith
8/10
Beräknad vinst 6.16
Red Fury
Red Fury
Ranking: 994/1986
Avkastning: -4.8%
Home Away
-139 for Ross Smith
10/10
Beräknad vinst 7.20
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1165/1986
Avkastning: -7.38%
Home Away
-139 for Ross Smith
10/10
Beräknad vinst 7.20
Antonhundballl
Antonhundballl
Ranking: 1170/1986
Avkastning: -7.44%
Home Away
+114 for Luke Woodhouse
10/10
Beräknad vinst 11.40
1 2

JohnnyBets speltips för Ross Smith - Luke Woodhouse från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Antonhundballl, med en ODI-parameter på 2439.74 insatser 10 på oddset +114 för Luke Woodhouse på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 11.4. adriano8911 (ODI: -0.93) placerar speltips för att få 6.16 vinst genom att sätta 8 på Ross Smith (-130) i Home Away insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: -4.43), Iwka89, valde Home Away-marknaden genom att gå med en 8-insats på oddset -132 för Ross Smith, och uppskattade vinsten på 6.08.

Antonhundballl
Antonhundballl
Ranking: 3/1986
ODI: 2439.74
Home Away
+114 for Luke Woodhouse
10/10
Beräknad vinst 11.40
adriano8911
adriano8911
Ranking: 1506/1986
ODI: -0.93
Home Away
-130 for Ross Smith
8/10
Beräknad vinst 6.16
Iwka89
Iwka89
Ranking: 1733/1986
ODI: -4.43
Home Away
-132 for Ross Smith
8/10
Beräknad vinst 6.08
Red Fury
Red Fury
Ranking: 2033/1986
ODI: -151.09
Home Away
-139 for Ross Smith
10/10
Beräknad vinst 7.20
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 2094/1986
ODI: -16716.2
Home Away
-139 for Ross Smith
10/10
Beräknad vinst 7.20
1 2

De bästa AI-speltipsen på Ross Smith - Luke Woodhouse

Vilket resultat för Ross Smith - Luke Woodhouse förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Ross Smith i Home Away-marknaden, till oddset -132, med en instats av 8, från tipparen Iwka89. Ett bet på Ross Smith (-130) i Home Away-marknaden med en insats av 8 från adriano8911 är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är Ross Smith i Home Away-marknaden. Red Fury tippar att göra en insats av 10 till oddset -139.

Home Away
-132 for Ross Smith
8/10
Beräknad vinst 6.08
Home Away
-130 for Ross Smith
8/10
Beräknad vinst 6.16
Home Away
-139 for Ross Smith
10/10
Beräknad vinst 7.20
Home Away
+114 for Luke Woodhouse
10/10
Beräknad vinst 11.40
Home Away
-139 for Ross Smith
10/10
Beräknad vinst 7.20
1 2

Ross Smith vs Luke Woodhouse Speltips

Tips 1:
Odds -132 för Ross Smith (Home Away)
Spela ansvarsfullt