20.10.2026 04:30 • France • ITF W50 Cherbourg-en-Cotentin 2026

Sada Nahimana - Matilde Jorge Förutsägelser och Speltips

Sada Nahimana mot Matilde Jorge äger rum kl. 04:30 den 20.10.2026.

Sada Nahimana
—
Matilde Jorge

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Sada Nahimana vs Matilde Jorge som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Matilde Jorge" med odds på -3333 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Matilde Jorge
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Sada Nahimana - Matilde Jorge av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, abreujg78 (rankad på 2012 i total vinst) förutspår 0.3 i vinst genom att satsa 10 på Matilde Jorge (-3333) i Home Away insats.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 2012/1916
Vinst: -37419.3
Home Away
-3333 for Matilde Jorge
10/10
Beräknad vinst 0.30

JohnnyBets speltips för Sada Nahimana - Matilde Jorge av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger abreujg78 (med -17.92% total avkastning) en förutsägelse om att få 0.3 vinst genom att satsa 10 på Matilde Jorge (-3333) på Home Away-marknaden.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1450/1916
Avkastning: -17.92%
Home Away
-3333 for Matilde Jorge
10/10
Beräknad vinst 0.30

JohnnyBets speltips för Sada Nahimana - Matilde Jorge från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! abreujg78, med en ODI-parameter på -43311.7 insatser 10 på oddset -3333 för Matilde Jorge på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 0.3.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 2009/1916
ODI: -43311.7
Home Away
-3333 for Matilde Jorge
10/10
Beräknad vinst 0.30

De bästa AI-speltipsen på Sada Nahimana - Matilde Jorge

Vilket resultat för Sada Nahimana - Matilde Jorge förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Matilde Jorge i Home Away-marknaden, till oddset -3333, med en instats av 10, från tipparen abreujg78.

Home Away
-3333 for Matilde Jorge
10/10
Beräknad vinst 0.30

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Sada Nahimana och Matilde Jorge. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Matilde Jorge (odds på -3333). En seger för Sada Nahimana har samlat 0% av rösterna.

1 0%
2 100%

Sada Nahimana vs Matilde Jorge Speltips

Tips 1:
Odds -3333 för Matilde Jorge (Home Away)
Spela ansvarsfullt