20.10.2026 05:30 • Republic of Korea • KBO 2026

LG Twins - Kia Tigers Förutsägelser och Speltips

LG Twins mot Kia Tigers äger rum kl. 05:30 den 20.10.2026.

LG Twins
LG Twins
—
Kia Tigers

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för LG Twins vs Kia Tigers som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "LG Twins" med odds på -130 från 2 av 3 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
LG Twins
67%
2 av 3 tippare

JohnnyBets speltips för LG Twins - Kia Tigers av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Javeled (rankad på 52 i total vinst) förutspår 7.7 i vinst genom att satsa 10 på LG Twins (-130) i Home Away insats. gidi å andra sidan (rankas på 1628), ger ett tips på +108 för Kia Tigers (Home Away) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 10.8. Den tredje mest lönsamma tipparen (2012 den här säsongen), uppskattar abreujg78 att få 7.7 i vinst genom att satsa 10 på -130 för LG Twins på Home Away-marknaden.

Javeled
Ranking: 52/1916
Vinst: 125.6
Home Away
-130 for LG Twins
10/10
Beräknad vinst 7.70
gidi
gidi
Ranking: 1628/1916
Vinst: -152.32
Home Away
+108 for Kia Tigers
10/10
Beräknad vinst 10.80
abreujg78
abreujg78
Ranking: 2012/1916
Vinst: -37419.3
Home Away
-130 for LG Twins
10/10
Beräknad vinst 7.70

JohnnyBets speltips för LG Twins - Kia Tigers av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Javeled (med 17.92% total avkastning) en förutsägelse om att få 7.7 vinst genom att satsa 10 på LG Twins (-130) på Home Away-marknaden. Sedan finns det gidi med -1.05% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Kia Tigers (+108) i Home Away. Den beräknade vinsten är 10.8. abreujg78 (-17.92% avkastning) valde -130 för LG Twins på Home Away-marknaden. Att satsa 10 ger 7.7 vinst om korrekt.

Javeled
Ranking: 286/1916
Avkastning: 17.92%
Home Away
-130 for LG Twins
10/10
Beräknad vinst 7.70
gidi
gidi
Ranking: 700/1916
Avkastning: -1.05%
Home Away
+108 for Kia Tigers
10/10
Beräknad vinst 10.80
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1450/1916
Avkastning: -17.92%
Home Away
-130 for LG Twins
10/10
Beräknad vinst 7.70

JohnnyBets speltips för LG Twins - Kia Tigers från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Javeled, med en ODI-parameter på 0.13 insatser 10 på oddset -130 för LG Twins på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 7.7. gidi (ODI: -8.7) placerar speltips för att få 10.8 vinst genom att sätta 10 på Kia Tigers (+108) i Home Away insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: -43311.7), abreujg78, valde Home Away-marknaden genom att gå med en 10-insats på oddset -130 för LG Twins, och uppskattade vinsten på 7.7.

Javeled
Ranking: 746/1916
ODI: 0.13
Home Away
-130 for LG Twins
10/10
Beräknad vinst 7.70
gidi
gidi
Ranking: 1748/1916
ODI: -8.7
Home Away
+108 for Kia Tigers
10/10
Beräknad vinst 10.80
abreujg78
abreujg78
Ranking: 2009/1916
ODI: -43311.7
Home Away
-130 for LG Twins
10/10
Beräknad vinst 7.70

De bästa AI-speltipsen på LG Twins - Kia Tigers

Vilket resultat för LG Twins - Kia Tigers förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på LG Twins i Home Away-marknaden, till oddset -130, med en instats av 10, från tipparen Javeled. Ett bet på Kia Tigers (+108) i Home Away-marknaden med en insats av 10 från gidi är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är LG Twins i Home Away-marknaden. abreujg78 tippar att göra en insats av 10 till oddset -130.

Home Away
-130 for LG Twins
10/10
Beräknad vinst 7.70
Home Away
+108 for Kia Tigers
10/10
Beräknad vinst 10.80
Home Away
-130 for LG Twins
10/10
Beräknad vinst 7.70

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan LG Twins och Kia Tigers. Den bästa förutsägelsen, med 67% av rösterna, är en vinst för LG Twins (odds på -130). Medan en seger för Kia Tigers (+108) har samlat 33% av rösterna.

1 67%
2 33%

LG Twins vs Kia Tigers Speltips

Tips 1:
Odds -130 för LG Twins (Home Away)
Spela ansvarsfullt