25.10.2026 13:00 • Czech Republic • NBL 2026/2027

Sluneta Usti nad Labem - BK JIP Pardubice Förutsägelser och Speltips

Sluneta Usti nad Labem mot BK JIP Pardubice äger rum kl. 13:00 den 25.10.2026.

Sluneta Usti nad Labem
—
BK JIP Pardubice

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Sluneta Usti nad Labem vs BK JIP Pardubice som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Sluneta Usti nad Labem" med odds på -112 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Sluneta Usti nad Labem
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Sluneta Usti nad Labem - BK JIP Pardubice av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, gergi1505 (rankad på 2015 i total vinst) förutspår 8.9 i vinst genom att satsa 10 på Sluneta Usti nad Labem (-112) i Home Away insats.

gergi1505
gergi1505
Ranking: 2015/1985
Vinst: -944.6
Home Away
-112 for Sluneta Usti nad Labem
10/10
Beräknad vinst 8.90

JohnnyBets speltips för Sluneta Usti nad Labem - BK JIP Pardubice av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger gergi1505 (med -4.93% total avkastning) en förutsägelse om att få 8.9 vinst genom att satsa 10 på Sluneta Usti nad Labem (-112) på Home Away-marknaden.

gergi1505
gergi1505
Ranking: 1004/1985
Avkastning: -4.93%
Home Away
-112 for Sluneta Usti nad Labem
10/10
Beräknad vinst 8.90

JohnnyBets speltips för Sluneta Usti nad Labem - BK JIP Pardubice från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! gergi1505, med en ODI-parameter på -789.32 insatser 10 på oddset -112 för Sluneta Usti nad Labem på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 8.9.

gergi1505
gergi1505
Ranking: 2074/1985
ODI: -789.32
Home Away
-112 for Sluneta Usti nad Labem
10/10
Beräknad vinst 8.90

De bästa AI-speltipsen på Sluneta Usti nad Labem - BK JIP Pardubice

Vilket resultat för Sluneta Usti nad Labem - BK JIP Pardubice förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Sluneta Usti nad Labem i Home Away-marknaden, till oddset -112, med en instats av 10, från tipparen gergi1505.

Home Away
-112 for Sluneta Usti nad Labem
10/10
Beräknad vinst 8.90

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Sluneta Usti nad Labem och BK JIP Pardubice. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Sluneta Usti nad Labem (odds på -112). Medan en seger för BK JIP Pardubice (-116) har samlat 0% av rösterna.

1 100%
2 0%

Sluneta Usti nad Labem vs BK JIP Pardubice Speltips

Tips 1:
Odds -112 för Sluneta Usti nad Labem (Home Away)
Spela ansvarsfullt