02.08.2026 11:00 Czech Republic Czech Cup 2026/2027

1. FC Karlovy Vary - FC Chomutov Förutsägelser och Speltips

1. FC Karlovy Vary mot FC Chomutov äger rum kl. 11:00 den 02.08.2026.

1. FC Karlovy Vary
1. FC Karlovy Vary
FC Chomutov
FC Chomutov

Vad ska man betta på?

De mest populära typerna av spel:

Both Teams To Score
Yes
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för 1. FC Karlovy Vary - FC Chomutov av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, 3470 (rankad på 471 i total vinst) förutspår 5.0 i vinst genom att satsa 10 på Yes (-200) i Both Teams To Score insats.

3470
3470
Ranking: 471/607
Vinst: -33.0
Both Teams To Score
-200 for Yes
10/10
Beräknad vinst 5.00

JohnnyBets speltips för 1. FC Karlovy Vary - FC Chomutov av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger 3470 (med -8.05% total avkastning) en förutsägelse om att få 5.0 vinst genom att satsa 10 på Yes (-200) på Both Teams To Score-marknaden.

3470
3470
Ranking: 342/607
Avkastning: -8.05%
Both Teams To Score
-200 for Yes
10/10
Beräknad vinst 5.00

JohnnyBets speltips för 1. FC Karlovy Vary - FC Chomutov från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! 3470, med en ODI-parameter på 0.41 insatser 10 på oddset -200 för Yes på Both Teams To Score-marknaden. Det kan ge en vinst på 5.0.

3470
3470
Ranking: 118/607
ODI: 0.41
Both Teams To Score
-200 for Yes
10/10
Beräknad vinst 5.00

De bästa AI-speltipsen på 1. FC Karlovy Vary - FC Chomutov

Vilket resultat för 1. FC Karlovy Vary - FC Chomutov förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Yes i Both Teams To Score-marknaden, till oddset -200, med en instats av 10, från tipparen 3470.

Both Teams To Score
-200 for Yes
10/10
Beräknad vinst 5.00

1. FC Karlovy Vary vs FC Chomutov Speltips

Tips 1:
Odds -200 för Yes (Both Teams To Score)
Spela ansvarsfullt