06.08.2026 14:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

AS Monaco - Getafe Förutsägelser och Speltips

AS Monaco mot Getafe äger rum kl. 14:00 den 06.08.2026.

AS Monaco
AS Monaco
Getafe CF
Getafe

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för AS Monaco vs Getafe som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "AS Monaco" med odds på -101 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
AS Monaco
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för AS Monaco - Getafe av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, tennislover (rankad på 13 i total vinst) förutspår 9.9 i vinst genom att satsa 10 på AS Monaco (-101) i Home Draw Away insats.

tennislover
tennislover
Ranking: 13/646
Vinst: 89.83
Home Draw Away
-101 for AS Monaco
10/10
Beräknad vinst 9.90

JohnnyBets speltips för AS Monaco - Getafe av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger tennislover (med 17.14% total avkastning) en förutsägelse om att få 9.9 vinst genom att satsa 10 på AS Monaco (-101) på Home Draw Away-marknaden.

tennislover
tennislover
Ranking: 141/646
Avkastning: 17.14%
Home Draw Away
-101 for AS Monaco
10/10
Beräknad vinst 9.90

JohnnyBets speltips för AS Monaco - Getafe från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! tennislover, med en ODI-parameter på 13.72 insatser 10 på oddset -101 för AS Monaco på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 9.9.

tennislover
tennislover
Ranking: 13/646
ODI: 13.72
Home Draw Away
-101 for AS Monaco
10/10
Beräknad vinst 9.90

De bästa AI-speltipsen på AS Monaco - Getafe

Vilket resultat för AS Monaco - Getafe förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på AS Monaco i Home Draw Away-marknaden, till oddset -101, med en instats av 10, från tipparen tennislover.

Home Draw Away
-101 for AS Monaco
10/10
Beräknad vinst 9.90

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan AS Monaco och Getafe. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för AS Monaco (odds på -101). Medan en seger för Getafe (-103) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (-105).

1 100%
X 0%
2 0%

AS Monaco vs Getafe Speltips

Tips 1:
Odds -101 för AS Monaco (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt