03.08.2026 15:00 Serbia Super Liga 2026/2027

Zeleznicar Pancevo - Mladost Lucani Förutsägelser och Speltips

Zeleznicar Pancevo mot Mladost Lucani äger rum kl. 15:00 den 03.08.2026.

Zeleznicar Pancevo
Zeleznicar Pancevo
Mladost Lučani
Mladost Lucani

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Zeleznicar Pancevo vs Mladost Lucani som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "Mladost Lucani" med odds på +314 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Mladost Lucani
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Zeleznicar Pancevo - Mladost Lucani av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, zinox89 (rankad på 397 i total vinst) förutspår 25.12 i vinst genom att satsa 8 på Mladost Lucani (+314) i Home Draw Away insats.

zinox89
zinox89
Ranking: 397/626
Vinst: -12.08
Home Draw Away
+314 for Mladost Lucani
8/10
Beräknad vinst 25.12

JohnnyBets speltips för Zeleznicar Pancevo - Mladost Lucani av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger zinox89 (med -10.07% total avkastning) en förutsägelse om att få 25.12 vinst genom att satsa 8 på Mladost Lucani (+314) på Home Draw Away-marknaden.

zinox89
zinox89
Ranking: 358/626
Avkastning: -10.07%
Home Draw Away
+314 for Mladost Lucani
8/10
Beräknad vinst 25.12

JohnnyBets speltips för Zeleznicar Pancevo - Mladost Lucani från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! zinox89, med en ODI-parameter på -6.7 insatser 8 på oddset +314 för Mladost Lucani på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 25.12.

zinox89
zinox89
Ranking: 518/626
ODI: -6.7
Home Draw Away
+314 for Mladost Lucani
8/10
Beräknad vinst 25.12

De bästa AI-speltipsen på Zeleznicar Pancevo - Mladost Lucani

Vilket resultat för Zeleznicar Pancevo - Mladost Lucani förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Mladost Lucani i Home Draw Away-marknaden, till oddset +314, med en instats av 8, från tipparen zinox89.

Home Draw Away
+314 for Mladost Lucani
8/10
Beräknad vinst 25.12

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Zeleznicar Pancevo och Mladost Lucani. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Mladost Lucani (odds på +314). En seger för Zeleznicar Pancevo (-141) har samlat 0% av rösterna, där 0% förutspår oavgjort (+233).

1 0%
X 0%
2 100%

Zeleznicar Pancevo vs Mladost Lucani Speltips

Tips 1:
Odds +314 för Mladost Lucani (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt