02.08.2026 11:00 Canada WTA Toronto 2026

Renata Zarazua - Tamara Korpatsch Förutsägelser och Speltips

Renata Zarazua mot Tamara Korpatsch äger rum kl. 11:00 den 02.08.2026.

Renata Zarazua
Tamara Korpatsch

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Renata Zarazua vs Tamara Korpatsch som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Renata Zarazua" med odds på -185 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Renata Zarazua
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Renata Zarazua - Tamara Korpatsch av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Wilhelmine (rankad på 523 i total vinst) förutspår 5.4 i vinst genom att satsa 10 på Renata Zarazua (-185) i Home Away insats.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 523/576
Vinst: -96.82
Home Away
-185 for Renata Zarazua
10/10
Beräknad vinst 5.40

JohnnyBets speltips för Renata Zarazua - Tamara Korpatsch av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Wilhelmine (med -2.93% total avkastning) en förutsägelse om att få 5.4 vinst genom att satsa 10 på Renata Zarazua (-185) på Home Away-marknaden.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 299/576
Avkastning: -2.93%
Home Away
-185 for Renata Zarazua
10/10
Beräknad vinst 5.40

JohnnyBets speltips för Renata Zarazua - Tamara Korpatsch från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -9.71 insatser 10 på oddset -185 för Renata Zarazua på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 5.4.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 523/576
ODI: -9.71
Home Away
-185 for Renata Zarazua
10/10
Beräknad vinst 5.40

De bästa AI-speltipsen på Renata Zarazua - Tamara Korpatsch

Vilket resultat för Renata Zarazua - Tamara Korpatsch förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Renata Zarazua i Home Away-marknaden, till oddset -185, med en instats av 10, från tipparen Wilhelmine.

Home Away
-185 for Renata Zarazua
10/10
Beräknad vinst 5.40

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Renata Zarazua och Tamara Korpatsch. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Renata Zarazua (odds på -185). Medan en seger för Tamara Korpatsch har samlat 0% av rösterna.

1 100%
2 0%

Renata Zarazua vs Tamara Korpatsch Speltips

Tips 1:
Odds -185 för Renata Zarazua (Home Away)
Spela ansvarsfullt