31.07.2026 21:30 Panama LPF 2026

CD Arabe Unido - Alianza FC Panama Förutsägelser och Speltips

CD Arabe Unido mot Alianza FC Panama äger rum kl. 21:30 den 31.07.2026.

CD Arabe Unido
CD Arabe Unido
Alianza FC Panama
Alianza FC Panama

Vad ska man betta på?

De mest populära typerna av spel:

Over/Under 2.75
Under
100%
1 av 1 tippare
Correct Score
1:1
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för CD Arabe Unido - Alianza FC Panama av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Craig Deki (rankad på 799 i total vinst) förutspår 3.3 i vinst genom att satsa 10 på Under (-303) i Over/Under 2.75 insats. Red Fury å andra sidan (rankas på 1874), ger ett tips på +428 för 1:1 (Correct Score) genom att satsa 6 för att få en uppskattad vinst på 25.68.

Craig Deki
Ranking: 799/2054
Vinst: -2.88
Over/Under 2.75
-303 for Under
10/10
Beräknad vinst 3.30
Red Fury
Red Fury
Ranking: 1874/2054
Vinst: -134.35
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Beräknad vinst 25.68

JohnnyBets speltips för CD Arabe Unido - Alianza FC Panama av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Craig Deki (med -0.23% total avkastning) en förutsägelse om att få 3.3 vinst genom att satsa 10 på Under (-303) på Over/Under 2.75-marknaden. Sedan finns det Red Fury med -26.55% avkastning, som ger ett tips med 6 insats för 1:1 (+428) i Correct Score. Den beräknade vinsten är 25.68.

Craig Deki
Ranking: 681/2054
Avkastning: -0.23%
Over/Under 2.75
-303 for Under
10/10
Beräknad vinst 3.30
Red Fury
Red Fury
Ranking: 1587/2054
Avkastning: -26.55%
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Beräknad vinst 25.68

JohnnyBets speltips för CD Arabe Unido - Alianza FC Panama från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Craig Deki, med en ODI-parameter på 0.41 insatser 10 på oddset -303 för Under på Over/Under 2.75-marknaden. Det kan ge en vinst på 3.3. Red Fury (ODI: -13.58) placerar speltips för att få 25.68 vinst genom att sätta 6 på 1:1 (+428) i Correct Score insats.

Craig Deki
Ranking: 680/2054
ODI: 0.41
Over/Under 2.75
-303 for Under
10/10
Beräknad vinst 3.30
Red Fury
Red Fury
Ranking: 2075/2054
ODI: -13.58
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Beräknad vinst 25.68

Tips med analyser för CD Arabe Unido - Alianza FC Panama

Red Fury
Red Fury
Ranking: 1874/2054
Vinst: -134.35
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Beräknad vinst 25.68
Alianza's defensive structure and repeated draw pattern should prevent Arabe from controlling the match, but the hosts have already shown they can create an early goal at the restored Armando Dely. Both teams have also demonstrated that a lead does not necessarily close the contest. The likely sequence is a cautious first phase, one side scoring, and the opponent finding a controlled response rather than the match opening completely.

De bästa AI-speltipsen på CD Arabe Unido - Alianza FC Panama

Vilket resultat för CD Arabe Unido - Alianza FC Panama förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Under i Over/Under 2.75-marknaden, till oddset -303, med en instats av 10, från tipparen Craig Deki. Ett bet på 1:1 (+428) i Correct Score-marknaden med en insats av 6 från Red Fury är AI:s andra favorit.

Over/Under 2.75
-303 for Under
10/10
Beräknad vinst 3.30
Correct Score
+428 for 1:1
6/10
Beräknad vinst 25.68
Förutsägelse:
Odds +428 för CD Arabe Unido 1:1 Alianza FC Panama

CD Arabe Unido vs Alianza FC Panama Speltips

Tips 1:
Odds -303 för Under (Over/Under 2.75)
Spela ansvarsfullt