22.10.2026 07:00 • Azerbaijan • 1. Liqa 2026/2027

Moik Baku - Karvan Yevlakh Förutsägelser och Speltips

Moik Baku mot Karvan Yevlakh äger rum kl. 07:00 den 22.10.2026.

Moik Baku
Moik Baku
—
Karvan Yevlakh
Karvan Yevlakh

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Moik Baku vs Karvan Yevlakh som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "Moik Baku" med odds på -127 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Moik Baku
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Moik Baku - Karvan Yevlakh av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Juri777 (rankad på 147 i total vinst) förutspår 7.9 i vinst genom att satsa 10 på Moik Baku (-127) i Home Draw Away insats.

Juri777
Juri777
Ranking: 147/1941
Vinst: 48.44
Home Draw Away
-127 for Moik Baku
10/10
Beräknad vinst 7.90

JohnnyBets speltips för Moik Baku - Karvan Yevlakh av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Juri777 (med 0.21% total avkastning) en förutsägelse om att få 7.9 vinst genom att satsa 10 på Moik Baku (-127) på Home Draw Away-marknaden.

Juri777
Juri777
Ranking: 635/1941
Avkastning: 0.21%
Home Draw Away
-127 for Moik Baku
10/10
Beräknad vinst 7.90

JohnnyBets speltips för Moik Baku - Karvan Yevlakh från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Juri777, med en ODI-parameter på -200.82 insatser 10 på oddset -127 för Moik Baku på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 7.9.

Juri777
Juri777
Ranking: 1980/1941
ODI: -200.82
Home Draw Away
-127 for Moik Baku
10/10
Beräknad vinst 7.90

De bästa AI-speltipsen på Moik Baku - Karvan Yevlakh

Vilket resultat för Moik Baku - Karvan Yevlakh förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Moik Baku i Home Draw Away-marknaden, till oddset -127, med en instats av 10, från tipparen Juri777.

Home Draw Away
-127 for Moik Baku
10/10
Beräknad vinst 7.90

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Moik Baku och Karvan Yevlakh. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för Moik Baku (odds på -127). Medan en seger för Karvan Yevlakh (+131) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+144).

1 100%
X 0%
2 0%

Moik Baku vs Karvan Yevlakh Speltips

Tips 1:
Odds -127 för Moik Baku (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt