30.07.2026 14:30 Europe UEFA Conference League 2026/2027

Panathinaikos - Paksi FC Förutsägelser och Speltips

Panathinaikos mot Paksi FC äger rum kl. 14:30 den 30.07.2026.

Panathinaikos
Panathinaikos
Paksi FC
Paksi FC

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Panathinaikos vs Paksi FC som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Asian Handicap (-2.5)" och ett förutspått resultat på "Panathinaikos (-2.5), money back on draw" med odds på +173 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Asian Handicap (-2.5)
Panathinaikos (-2.5), money back on draw
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Panathinaikos - Paksi FC av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, gidi (rankad på 2000 i total vinst) förutspår 17.3 i vinst genom att satsa 10 på Panathinaikos (-2.5), money back on draw (+173) i Asian Handicap (-2.5) insats.

gidi
gidi
Ranking: 2000/2023
Vinst: -292.26
Asian Handicap (-2.5)
+173 for Panathinaikos (-2.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.30

JohnnyBets speltips för Panathinaikos - Paksi FC av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger gidi (med -3.29% total avkastning) en förutsägelse om att få 17.3 vinst genom att satsa 10 på Panathinaikos (-2.5), money back on draw (+173) på Asian Handicap (-2.5)-marknaden.

gidi
gidi
Ranking: 788/2023
Avkastning: -3.29%
Asian Handicap (-2.5)
+173 for Panathinaikos (-2.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.30

JohnnyBets speltips för Panathinaikos - Paksi FC från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! gidi, med en ODI-parameter på -109.87 insatser 10 på oddset +173 för Panathinaikos (-2.5), money back on draw på Asian Handicap (-2.5)-marknaden. Det kan ge en vinst på 17.3.

gidi
gidi
Ranking: 2149/2023
ODI: -109.87
Asian Handicap (-2.5)
+173 for Panathinaikos (-2.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.30

De bästa AI-speltipsen på Panathinaikos - Paksi FC

Vilket resultat för Panathinaikos - Paksi FC förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Panathinaikos (-2.5), money back on draw i Asian Handicap (-2.5)-marknaden, till oddset +173, med en instats av 10, från tipparen gidi.

Asian Handicap (-2.5)
+173 for Panathinaikos (-2.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.30

Panathinaikos vs Paksi FC Speltips

Tips 1:
Odds +173 för Panathinaikos (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (-2.5))
Spela ansvarsfullt